reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@Rubi89 A więc to o to chodzi. Nie wiedziałam i myślałam, że złapie każdy skurcz. Ja byłam teraz z godzinę na ktg. Cały czas piszą mi się po 30-40 jednostek, czasem na chwilkę skoczy do 60 czy 80 ale nic wielkiego.

Jutro od 7.30 lecimy z oksytocyną. Zobaczymy czy już jutro będę miała z głowy czy w czwartek.

Trzymam kciuki za was dziewczyny 😘
 
reklama
@Rubi89 A więc to o to chodzi. Nie wiedziałam i myślałam, że złapie każdy skurcz. Ja byłam teraz z godzinę na ktg. Cały czas piszą mi się po 30-40 jednostek, czasem na chwilkę skoczy do 60 czy 80 ale nic wielkiego.

Jutro od 7.30 lecimy z oksytocyną. Zobaczymy czy już jutro będę miała z głowy czy w czwartek.

Trzymam kciuki za was dziewczyny 😘
Myślę, że już jutro też dzisiaj dostałam, żeby wzmocnić skurcze jak już sił brakowało, ale mały nie chciał zejść w dół więc później 4 położne nacisnely na brzuch, a lekarka operowała vacum i mały był już na świecie ;)
 
Myślę, że już jutro też dzisiaj dostałam, żeby wzmocnić skurcze jak już sił brakowało, ale mały nie chciał zejść w dół więc później 4 położne nacisnely na brzuch, a lekarka operowała vacum i mały był już na świecie ;)
😱😱😱 to uciskanie brzucha i wyciąganie brzmi przerażająco. Dzielna mama dała radę 😁
 
@Rubi89 A więc to o to chodzi. Nie wiedziałam i myślałam, że złapie każdy skurcz. Ja byłam teraz z godzinę na ktg. Cały czas piszą mi się po 30-40 jednostek, czasem na chwilkę skoczy do 60 czy 80 ale nic wielkiego.

Jutro od 7.30 lecimy z oksytocyną. Zobaczymy czy już jutro będę miała z głowy czy w czwartek.

Trzymam kciuki za was dziewczyny 😘
Teraz to my za Ciebie trzymamy! :)
 
Dziewczyny przywitałam Tymka o 12:02 mały ma 54cm i waży 2900:) okazało się po badaniu że mimo iż skurcze się nie pisały to rozwarcie było na 7 cm i od razu na porodówkę:) niestety poród nie należał do łatwych bo musieli użyć vacum i jestem dość konkretnie poszyta, ale najważniejsze że mam już to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :)
Gratulacje ☺️ Zdrówka dla Was🤩
 
Dziewczyny przywitałam Tymka o 12:02 mały ma 54cm i waży 2900:) okazało się po badaniu że mimo iż skurcze się nie pisały to rozwarcie było na 7 cm i od razu na porodówkę:) niestety poród nie należał do łatwych bo musieli użyć vacum i jestem dość konkretnie poszyta, ale najważniejsze że mam już to za sobą i trzymam kciuki za pozostałe :)
Gratulacje🙂
 
reklama
Kurde ja mam często 124/85 czasem wyższe na 89. I co na to twoja lekarka? Moja mówi, że dopiero jak będzie się powtarzać powyżej 90 to wypisze tabletki,ale póki co mam kontrolować.🙄
Jestem właśnie po wizycie.Jeśli przez kolejne dwa dni będzie się utrzymywać w granicy do 140/90 to ok obserwować ale gdyby czasem było wyższe to mam w czwartek zjawić się w szpitalu... A jak nie to na spokojnie w sobotę mam się pojawić w szpitalu i w niedzielę będziemy rodzic... No chyba ze młody umysli wyjsc wcześniej... Ale teraz po ciuchu mam nadzieję że wytramy do niedzieli bo chce urodzić z moja doktorka...
 
Do góry