reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Zazdroszczę 😁 będzie dobrze. Czekamy na super wieści 😘

Ja siedzę jak na tykajacej bombie. 3.12 termin z OM. Oprócz okropnego bólu bioder co 1-2h od dwóch nocy nic się nie dzieje. Fajnie, że już mam męża przy sobie ;). Dziś o 16 mam kontrolną wizytę u lekarza
O no właśnie ten ból bioder jest okropny,nie da się normalnie leżeć, co jakiś czas trzeba zmieniać stronę bo inaczej się nie wytrzyma!;( Ja mam 14 dni do terminu i innych objawów brak :D
 
reklama
O no właśnie ten ból bioder jest okropny,nie da się normalnie leżeć, co jakiś czas trzeba zmieniać stronę bo inaczej się nie wytrzyma!;( Ja mam 14 dni do terminu i innych objawów brak :D
Ja też mam równo 14 dni do terminu... I jak narazie cisza... czasem tylko brzuch się spina... Ale nie wiem czy to skurcze czy co innego bo zazwyczaj młody się wtedy wierci... jutro mam wizytę się okaże czy coś się tam dzieje już...
 
Ja też mam równo 14 dni do terminu... I jak narazie cisza... czasem tylko brzuch się spina... Ale nie wiem czy to skurcze czy co innego bo zazwyczaj młody się wtedy wierci... jutro mam wizytę się okaże czy coś się tam dzieje już...
Ja mam termin dziś 😁 i cisza... Nie odczuwam skurczy, nie wiem czy brzuch się napina, pozostaje czekać :)
 
reklama
Jesteśmy na obserwacji. Mały nadal kiepsko pije. Wczoraj 60g spadku masy ciała, dziś 40g mniej. Dużo śpi,ale zaczął sie już sam wybudzać na karmienia.
Ma do nas przyjść doradca laktacyjny żeby sprawdzić jak wygląda to Jasiowe jedzenie. Badań na razie rzadnych nie zlecili. Wenflon z główki wyciągneli. Udało mi sie już dobe nie płakać 👍 Jestem dobrej myśli 🙂
 
Do góry