reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jesteśmy na obserwacji. Mały nadal kiepsko pije. Wczoraj 60g spadku masy ciała, dziś 40g mniej. Dużo śpi,ale zaczął sie już sam wybudzać na karmienia.
Ma do nas przyjść doradca laktacyjny żeby sprawdzić jak wygląda to Jasiowe jedzenie. Badań na razie rzadnych nie zlecili. Wenflon z główki wyciągneli. Udało mi sie już dobe nie płakać 👍 Jestem dobrej myśli 🙂
Idzie do przodu :) jeszcze chwila i wszystko będzie dobrze ❤️

Leżę na porodówce, rozwarcie raptem na dwa palce. Namawiaja na oxy i nie wiem co robić
A jak się czujesz?
 
reklama
Ja też mam równo 14 dni do terminu... I jak narazie cisza... czasem tylko brzuch się spina... Ale nie wiem czy to skurcze czy co innego bo zazwyczaj młody się wtedy wierci... jutro mam wizytę się okaże czy coś się tam dzieje już...
U mnie 15 dni. :D Ale podobnie, nic się nie dzieje, powiedziałabym nawet, że brzuch się „zrelaksował” bardziej niż przez całą ciążę. 🙈 Tylko mały się wierci i rozpycha. 😆
Jesteśmy na obserwacji. Mały nadal kiepsko pije. Wczoraj 60g spadku masy ciała, dziś 40g mniej. Dużo śpi,ale zaczął sie już sam wybudzać na karmienia.
Ma do nas przyjść doradca laktacyjny żeby sprawdzić jak wygląda to Jasiowe jedzenie. Badań na razie rzadnych nie zlecili. Wenflon z główki wyciągneli. Udało mi sie już dobe nie płakać 👍 Jestem dobrej myśli 🙂
Trzymam kciuki, będzie dobrze! ❤️
 
Dziewczyny nie wiem czy kontrolujecie sobie ciśnienie czy nie ale mi w tych ostatnich tyg. Trochę skoczyło, często mam 125/86 czasem na 89.☹️ Może ktoś też mierzy i może się wypowiedzieć?:)
 
Ja też mam równo 14 dni do terminu... I jak narazie cisza... czasem tylko brzuch się spina... Ale nie wiem czy to skurcze czy co innego bo zazwyczaj młody się wtedy wierci... jutro mam wizytę się okaże czy coś się tam dzieje już...
Również mam jutro wizytę to dowiem się czy coś dzieje się w kierunku porodu choć U mnie zaczął się dopiero 37 tydz jak dotąd brak mocniejszych skurczy tylko brzuch się napina I młody z wielką siłą kopie mnie w żołądek
 
Dziewczyny nie wiem czy kontrolujecie sobie ciśnienie czy nie ale mi w tych ostatnich tyg. Trochę skoczyło, często mam 125/86 czasem na 89.☹ Może ktoś też mierzy i może się wypowiedzieć?:)
Ja mam zazwyczaj 110/70 mierze 2 razy dziennie w roznych porach a u lekarki zawsze kolo 130/90 i mowi ze prawidlowe 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny nie wiem czy kontrolujecie sobie ciśnienie czy nie ale mi w tych ostatnich tyg. Trochę skoczyło, często mam 125/86 czasem na 89.☹ Może ktoś też mierzy i może się wypowiedzieć?:)
Ja u lekarzy mam 120/70, a w domu 100/60. 🙈 I w sumie bez zmian od początku ciąży. Chociaż przy pierwszych wizytach to i 130/90 potrafiło wskoczyć u pielęgniarki. 😄
 
Ja kiedyś miałam ciśnienie 120/80 ale w ciąży jest dla mnie za wysokie. Teraz przy 100/70 czuję sie najlepiej. Byłam na wizycie. Młody ma 3090g. Przy badaniu lekarz naruszył mi szyjkę i zaczęłam plamić. Początkowo żywoczerwoną krwią, później jaśniejsza. Trochę mnie to wystraszyło mimo jego zapewnień, że jest ok
 
Ja kiedyś miałam ciśnienie 120/80 ale w ciąży jest dla mnie za wysokie. Teraz przy 100/70 czuję sie najlepiej. Byłam na wizycie. Młody ma 3090g. Przy badaniu lekarz naruszył mi szyjkę i zaczęłam plamić. Początkowo żywoczerwoną krwią, później jaśniejsza. Trochę mnie to wystraszyło mimo jego zapewnień, że jest ok
Moze cos ruszy po tym :)
 
reklama
Do góry