reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej ja także urodziłam :) 27.11 o 5.30 mała Alicja waży 3100g i 49cm 😍to mój drugi poród a jakże ekspresowy 😊
Gratulacje!
Jak ja zazdroszczę. Ja mam kilka dni do terminu i już nie mam chęci na nic. Brzuch Rawie ciągle twardy i boli, w nocy to już tragedia. Pachwiny, biodra bolą jak nie wiem. Już chce urodzić 😭
 
Mój mi aż tak nie twardnieje. Owszem, jest bardziej twardy ale dziecko większe to ma mniej miejsca etc. Mnie dziś tylko co godzinę lub dwie budził ból pleców na dole. Chyba na tyle nisko mi zjechał, ze jest już niewygodnie. Dziewczyny już bliżej niż dalej 😁 damy radę.
 
Mój mi aż tak nie twardnieje. Owszem, jest bardziej twardy ale dziecko większe to ma mniej miejsca etc. Mnie dziś tylko co godzinę lub dwie budził ból pleców na dole. Chyba na tyle nisko mi zjechał, ze jest już niewygodnie. Dziewczyny już bliżej niż dalej 😁 damy radę.
Jaki powiew entuzjazmu:) fajnie dziewczyny, że jesteście :)
 
reklama
Do góry