reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja tylko mam takie głupie uczucie od kilku tygodni, którego nie mogę się pozbyć, że choćbym cały dzień sprzątała i układała to i tak czuję jakby nie było wszystko gotowe. Zawsze wymyślę co jest jeszcze do zrobienia. Szkoda bo sama sobie utrudnia. To ten syndrom wicia gniazda? Też tak macie?
 
reklama
Ja tylko mam takie głupie uczucie od kilku tygodni, którego nie mogę się pozbyć, że choćbym cały dzień sprzątała i układała to i tak czuję jakby nie było wszystko gotowe. Zawsze wymyślę co jest jeszcze do zrobienia. Szkoda bo sama sobie utrudnia. To ten syndrom wicia gniazda? Też tak macie?
Torbę do szpitala już wozimy w samochodzie od tygodnia bo dopóki stała w domu, co chwilę ją przepakowywałam😉 Teraz myślę, że dla małego wszystko gotowe, chociaż takie poczucie czy o czymś nie zapomniałam tez mnie nawiedza dość często. Tak chyba będzie już do porodu😉
Codziennie rano budzę się z nadzieją, że wreszcie się zacznie, notuję skurcze, ale cóż, musimy poczekać na królewicza
 
Torbę do szpitala już wozimy w samochodzie od tygodnia bo dopóki stała w domu, co chwilę ją przepakowywałam😉 Teraz myślę, że dla małego wszystko gotowe, chociaż takie poczucie czy o czymś nie zapomniałam tez mnie nawiedza dość często. Tak chyba będzie już do porodu😉
Codziennie rano budzę się z nadzieją, że wreszcie się zacznie, notuję skurcze, ale cóż, musimy poczekać na królewicza
Jakoś tym naszym królewicza się nie śpieszy, ja mam termin na 7.12 i jak wczoraj coś się działo brzuch się spinał tak dzisiaj mimo spaceru cisza..
 
Dziewczyny. Wraz ze studentami psychologii chcemy stworzyć/udostępnić narzędzia, dzięki którym każda z mam z brzuszkiem i w połogu będzie mogła zadbać o swoje emocje. Dlatego też przygotowałam całkowicie anonimową ankietę, której wypełnienie zajmuje średnio 10 minut. (jeśli udostępnisz w niej login, nikt poza mną go nie pozna)

Dlaczego to robimy? Od marca coraz więcej dziewczyn z forum zgłasza się do mnie z różnymi sytuacjami kryzysowymi ( dziękuję za zaufanie). I już wiadomo, że w sytuacji pandemii warto zadbać o samopoczucie i zdrowie psychiczne. A zależy mi ( a właściwie całej grupie, z którą pracuję), żebyś czas ciąży i połogu przeżyła możliwie jak najspokojniej.

Bardzo proszę wypełnij ankietę (nawet, jeśli czujesz się ok). Pomożesz innym mamom. Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości - napisz do mnie. Ostatnią dużą BB ankietę wypełniło prawie 1000 osób. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Bo w BB dziewczynach jest siła i sa najlepsze - w ciągu pierwszych 10 minut dostałam 17 ankiet :) Ogromnie dziękuję każdej z was za pomoc. Zdjęcie dla przykucia uwagi
ciaza_lozko1.jpg
 
Drugi poród. Jakby nie GBS dodatni to bym poszła spać jeszcze 🤣
Zazdroszczę 😁 będzie dobrze. Czekamy na super wieści 😘

Ja siedzę jak na tykajacej bombie. 3.12 termin z OM. Oprócz okropnego bólu bioder co 1-2h od dwóch nocy nic się nie dzieje. Fajnie, że już mam męża przy sobie ;). Dziś o 16 mam kontrolną wizytę u lekarza
 
reklama
Do góry