reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ten ekspres do mleka to masz na myśli podgrzewacz do butelek?
Czy to jakiś zupełnie inny wynalazek?

Co do butelek to faktycznie Avent najlepszy, od zawsze. Używałam już 17 i 15 lat temu przy swoich synach.

Miałam kosz wiklinowy na kółkach...przy dużym domu to się sprawdza, dziecko może wszędzie z Tobą pojechać. Ale taką samą funkcję może spełnić wózek jeśli bedziesz go trzymać w mieszkaniu.

Kokony są chyba spoko. Kupię na pewno.


W skrócie ekspres do mleka przygotowuje ci wodę do odpowiedniej temperatury. Podstawiasz butelkę z proszkiem (Chyba są też opcje wysłania i ośmieszanie mm przez ekspres) i w mniej niż minutę masz wszystko gotowe. Bez stresu, że za zimne czy ciepłe. Dodatkowo mają funkcję sterylizacji butelek, podgrzewania słoiczków i innych pojemników etc.

Moja siostra bardzo sobie chwaliła. Zwłaszcza jak zależało jej na jak najszybszym przygotowaniu mleka w nocy
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny [emoji274] trochę się stresuje i denerwuje teleporada i nawet nie wiem jak mam zacząć rozmowę czy spytać czy da l4 czy coś? A u was jak było,? dziewczyny,
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji274] trochę się stresuje i denerwuje teleporada i nawet nie wiem jak mam zacząć rozmowę czy spytać czy da l4 czy coś? A u was jak było,? dziewczyny,
Hej! A nie miałaś dotąd zwolnienia lekarskiego? Jeśli nie, to wprost o nie poproś :) nie wiem jaki masz charakter pracy ale możesz powiedzieć że masz wysoki czynnik stresu i czujesz duże zmęczenie. Ja w sumie nie musiałam podawać zbyt wielu powodów :)
 
Dziewczyny, a jak wasza morfologia? Ja odebrałam kolejne wyniki i znowu wychodzi, że mam problem z żelazem. Na dodatek wszystkie wskaźniki mimo tabletek poszły w dół :( ostatnio zasłabłam stojąc w kolejce w sklepie. Nie straciłam przytomności ale nic nie widziałam, zalały mnie siódme poty i mega się przez to zdenerowalam :/ po powrocie do domu sprawdzałam na Dopplerze jak dzidzia to serce biło jak szalone-lekarz tłumaczy, że to Przez moje zdenerwowanie.. Ale po kolejnych słabych wynikach zastanawiam się czy to nie przypadkiem nie anemia :// któraś z Was ma/miała podobny problem?
 
Dzień dobry dziewczyny [emoji274] trochę się stresuje i denerwuje teleporada i nawet nie wiem jak mam zacząć rozmowę czy spytać czy da l4 czy coś? A u was jak było,? dziewczyny,
Może powiedz jaką masz sytuację, jak się czujesz i czy jest możliwość żebyś dostała L4. Nie powinno być problemu, moja gin pyta mnie sama czy chcę dalej L4. Powodzenia🙂
Dziewczyny, a jak wasza morfologia? Ja odebrałam kolejne wyniki i znowu wychodzi, że mam problem z żelazem. Na dodatek wszystkie wskaźniki mimo tabletek poszły w dół :( ostatnio zasłabłam stojąc w kolejce w sklepie. Nie straciłam przytomności ale nic nie widziałam, zalały mnie siódme poty i mega się przez to zdenerowalam :/ po powrocie do domu sprawdzałam na Dopplerze jak dzidzia to serce biło jak szalone-lekarz tłumaczy, że to Przez moje zdenerwowanie.. Ale po kolejnych słabych wynikach zastanawiam się czy to nie przypadkiem nie anemia :// któraś z Was ma/miała podobny problem?
U mnie wyniki w normie, nawet od ostatniego badania trochę się poprawiły. Bardzo źle się czułam przez kilka dni, miałam kołatanie serca, duszność, szumy w uszach i mroczki przed oczami i okazało się, że mam bardzo niskie ciśnienie - za mało piłam wody w upały a dużo wtedy chodziłam po sklepach. Pilnuję teraz tego nawodnienia, trochę więcej solę i jest ok. Co do wyników to najlepiej dopytaj lekarza, w ciąży są trochę inne normy a na zasłabnięcia tez jesteśmy bardziej podatne, zwłaszcza w taką pogodę jak teraz
 
Dziewczyny, a jak wasza morfologia? Ja odebrałam kolejne wyniki i znowu wychodzi, że mam problem z żelazem. Na dodatek wszystkie wskaźniki mimo tabletek poszły w dół :( ostatnio zasłabłam stojąc w kolejce w sklepie. Nie straciłam przytomności ale nic nie widziałam, zalały mnie siódme poty i mega się przez to zdenerowalam :/ po powrocie do domu sprawdzałam na Dopplerze jak dzidzia to serce biło jak szalone-lekarz tłumaczy, że to Przez moje zdenerwowanie.. Ale po kolejnych słabych wynikach zastanawiam się czy to nie przypadkiem nie anemia :// któraś z Was ma/miała podobny problem?

Ja nawet nie wiem który parametr na to wskazuje, po morfologii mój lekarz ogląda wyniki i najwyżej komentuje, więc stricto swoich wyników oprócz tych wpisanych w książeczkę ciąży nie widzę.

Co do l4 - mój lekarz mówił mi że wprost mam mu powiedzieć a nie widziwiać że tu boli, tam coś skacze :)
 
reklama
Dziewczyny, a jak wasza morfologia? Ja odebrałam kolejne wyniki i znowu wychodzi, że mam problem z żelazem. Na dodatek wszystkie wskaźniki mimo tabletek poszły w dół :( ostatnio zasłabłam stojąc w kolejce w sklepie. Nie straciłam przytomności ale nic nie widziałam, zalały mnie siódme poty i mega się przez to zdenerowalam :/ po powrocie do domu sprawdzałam na Dopplerze jak dzidzia to serce biło jak szalone-lekarz tłumaczy, że to Przez moje zdenerwowanie.. Ale po kolejnych słabych wynikach zastanawiam się czy to nie przypadkiem nie anemia :// któraś z Was ma/miała podobny problem?
Ja miałam teraz robiona morfologię ale żelaza samego nie miałam zleconego.Jeszcze nie byłam z wynikami,ale po hemogloginie patrząc jest ok. Jeżeli masz niski poziom żelaza to lekarz może ci zlecić preparat z żelazem,a sama możesz na własną rękę pić np. Zakwas z buraków (do kupienia lub zrobienia w domu).
 
Do góry