reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
jakieś połówkowe w tym tygodniu oprócz mnie ? Ja idę jutro :) póki co z dziecięciem wszystko dobrze. Może w końcu poznamy płeć xd Póki co 2 razy słyszeliśmy, że córka a ostatnio chłopiec się uwidocznił, zobaczymy co teraz się potwierdzi :D
 
Cześć dziewczyny 🙂
Słoneczny i gorący dzień, ciężko sie oddycha... może przyjdzie jakaś burza...
Czy wy też macie się zgłaszać do położnej na wizytę w trakcie ciąży? W poprzednich ciążach nie trzeba było, więc jest to dla mnie nowość...czy to będzie jakaś pogadanka czy jak?😅 Wizytę mam 12 sierpnia
jakieś połówkowe w tym tygodniu oprócz mnie ? Ja idę jutro :) póki co z dziecięciem wszystko dobrze. Może w końcu poznamy płeć xd Póki co 2 razy słyszeliśmy, że córka a ostatnio chłopiec się uwidocznił, zobaczymy co teraz się potwierdzi :D
Powodzenia i trzymam kciuki za pomyślne rozpoznanie płci 😀
 
jakieś połówkowe w tym tygodniu oprócz mnie ? Ja idę jutro :) póki co z dziecięciem wszystko dobrze. Może w końcu poznamy płeć xd Póki co 2 razy słyszeliśmy, że córka a ostatnio chłopiec się uwidocznił, zobaczymy co teraz się potwierdzi :D
Dziś dzwonię wieczorem umówić się na polowkowe z moim lekarzem. Na pewno wyznaczy termin wizyty w najbliższych dniach bo obecnie jestem w 21w5d.

Powodzenia! Mam nadzieję, że w końcu potwierdzą :)

U nas z DNA wiemy, że będzie chłopak od 14 tygodnia. Na usg tylko lekarz potwierdził. Już się zdążyłam przyzwyczaić z tą myślą, że narazie nie będzie upragnionej dziewczyny 😉
 
Pytanie z innej beczki. Na jakim etapie wyprawek jesteście? To mój pierwszy raz i staram się słuchać opini bardziej doświadczonych mam i kupować świadomie. Czy ktoś kupił lub wcześniej korzystał z ekspresu do mleka i z maty do łóżeczka kontrolującej bezdech dziecka? Kokon niemowlecy czy łóżeczko Mojżesza?

Muszę ostro wziąć się za zamawianie bo dopiero mam część ubranek i kilka gadżetów. Ostatnio czytałam i wybierałam butelki. Wybór padł na avent Philips z wolnym przepływem, chociaż zastanawiałam się nad tommee tippee.

Bujak odpuściłam. Czytałam o ich wpływie na blogu mama fizjoterapeuta.

Miłego dnia :)
 
Pytanie z innej beczki. Na jakim etapie wyprawek jesteście? To mój pierwszy raz i staram się słuchać opini bardziej doświadczonych mam i kupować świadomie. Czy ktoś kupił lub wcześniej korzystał z ekspresu do mleka i z maty do łóżeczka kontrolującej bezdech dziecka? Kokon niemowlecy czy łóżeczko Mojżesza?

Muszę ostro wziąć się za zamawianie bo dopiero mam część ubranek i kilka gadżetów. Ostatnio czytałam i wybierałam butelki. Wybór padł na avent Philips z wolnym przepływem, chociaż zastanawiałam się nad tommee tippee.

Bujak odpuściłam. Czytałam o ich wpływie na blogu mama fizjoterapeuta.

Miłego dnia :)
Nie mam kupione nadal nic...
I nic z tych gadżetów które wypisałaś nie zamierzam kupować- moim zdaniem są zbędne...
Butelki tylko Avent- mam je przetestowane 😉
 
Nie mam kupione nadal nic...
I nic z tych gadżetów które wypisałaś nie zamierzam kupować- moim zdaniem są zbędne...
Butelki tylko Avent- mam je przetestowane 😉
Tak samo, nie mam jeszcze nic kupionego :(

Ciuszki będę kupować bliżej terminu by mniej więcej znać rozmiar, wózek i łóżeczko jakoś na przełomie wrzesnia/października.

Z jednej strony jestem przerażona że jeszcze nic nie mam, a z drugiej nie chcę przesadzać :)
 
reklama
Nie mam kupione nadal nic...
I nic z tych gadżetów które wypisałaś nie zamierzam kupować- moim zdaniem są zbędne...
Butelki tylko Avent- mam je przetestowane 😉

Ja wolałabym jak najszybciej wszystko mieć gotowe bo trochę przeraża mnie ewentualne wcześniactwo.

Sama urodziłam się pod koniec 31 tygodnia a moja siostra jakoś w połowie 6 miesiąca.

Właśnie każdy poleca te butelki :)
 
Do góry