reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja miałam teraz robiona morfologię ale żelaza samego nie miałam zleconego.Jeszcze nie byłam z wynikami,ale po hemogloginie patrząc jest ok. Jeżeli masz niski poziom żelaza to lekarz może ci zlecić preparat z żelazem,a sama możesz na własną rękę pić np. Zakwas z buraków (do kupienia lub zrobienia w domu).
Właśnie preparat z żelazem nic nie pomógł. Wiem, że zakwas z buraków jest super ale problem jest z moją alergia pokarmową i właśnie m.in tego nieszczęsnego buraka nie mogę :((
 
reklama
U Was też tak gorąco ? Dopiero 5 msc a ja puchne przy takiej pogodzie jak balon, palce u rąk bolą jak zginam. Nalalam wody do basenu będę się moczyć z córką 😁
 
Właśnie preparat z żelazem nic nie pomógł. Wiem, że zakwas z buraków jest super ale problem jest z moją alergia pokarmową i właśnie m.in tego nieszczęsnego buraka nie mogę :((
Ja w poprzedniej ciąży zmagałam się z niedoborem żelaza, poskutkowało zażywanie TARDYFERONu ale zawsze w obecności witaminy C i dużo czerwonego mięsa.
 
Rano miałam wizytę...fasolka ok...ale zaczynają się schody...nie dość, ze łożysko przedujące to zaczyna się zagnieżdżać na poprzednich bliznach po cc. Lekarz niby mnie uspokoiła, że jest jeszcze czas by się cofnęło ku górze , bo im wyżej ciąża, macica się powiększa to i przesuwa się, ale gorzej jak się tam zadomowi i przerośnie 😟Kategoryczny zakaz współżycia, magnez 3 razy w ciagu dnia i dużo odpoczywać. Ale martwi mnie, iż na to nie ma się wpływu i rady. I czytam już na necie...i strach mnie oblewa.. Myśłałam, że już wykorzystałam limit złych wydarzeń po trudnej ciąży i śmierci Amelki..a tu znowu pod górkę...
 
Rano miałam wizytę...fasolka ok...ale zaczynają się schody...nie dość, ze łożysko przedujące to zaczyna się zagnieżdżać na poprzednich bliznach po cc. Lekarz niby mnie uspokoiła, że jest jeszcze czas by się cofnęło ku górze , bo im wyżej ciąża, macica się powiększa to i przesuwa się, ale gorzej jak się tam zadomowi i przerośnie 😟Kategoryczny zakaz współżycia, magnez 3 razy w ciagu dnia i dużo odpoczywać. Ale martwi mnie, iż na to nie ma się wpływu i rady. I czytam już na necie...i strach mnie oblewa.. Myśłałam, że już wykorzystałam limit złych wydarzeń po trudnej ciąży i śmierci Amelki..a tu znowu pod górkę...
Będzie dobrze! Nie ma co czytać internetu, słuchaj lekarza i odpoczywaj. Dobre nastawienie ma duży wpływ :)

Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny jak u was z ruchami dziecka? Czujecie? Ja już czuje od jakiegoś czasu ale to co teraz zaczyna wyprawiac to szok... u mnie 20tc zastanawiam się co będzie potem jak już teraz tak mocno daje o sobie znać...
 
Cześć dziewczyny. Ja mam dzisiaj jakiś słaby dzień, chyba przez ten upał same czarne myśli krążą mi po głowie.. Oczywiście naczytałam się znowu niepotrzebnych rzeczy:(, a na domiar złego przesunięto mi wizytę u gina na za tydzień ehh.
 
reklama
Dziewczyny jak u was z ruchami dziecka? Czujecie? Ja już czuje od jakiegoś czasu ale to co teraz zaczyna wyprawiac to szok... u mnie 20tc zastanawiam się co będzie potem jak już teraz tak mocno daje o sobie znać...
U mnie 22 tydzień i też szaleje najbardziej rano, wieczorem i po posiłkach:)
 
Do góry