reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Pytanie do dziewczyn, które mają już doświadczenie:)
Używałyście takiej zwykłej wanienki ze stelażem czy takiej z odprowadzaniem wody jak te:
Link do: Wanienka z przewijakiem - Przewijaki - - CebaBaby
Widziałam na olx, że u mnie w mieście ktoś sprzedaje taką za niecałe 200zł, jest razem z przewijakiem i wygląda to fajnie, ale ciekawa jestem opinii doświadczonych :p
Ja przewijaka prawie nie używałam , przewijalam
Córkę na łóżku ....
a wanienkę mam taka
 

Załączniki

  • B7E5F7FB-23EE-404E-9B19-9C22F7A360CA.jpeg
    B7E5F7FB-23EE-404E-9B19-9C22F7A360CA.jpeg
    171,5 KB · Wyświetleń: 105
reklama

Załączniki

  • co-robisz-wymieniam-zarowke-co-sie-spalila-ciezarnej-zonie-kaz-wymieniac-zarowki.jpg
    co-robisz-wymieniam-zarowke-co-sie-spalila-ciezarnej-zonie-kaz-wymieniac-zarowki.jpg
    141,2 KB · Wyświetleń: 102
Humory ... To mało powiedziane ja wpadam w zlosc A potem becze nie wiadomo czemu po co . A męża to bym zatukla.dzis caly dzien byl w pracy to bym go pozarla przez telefon bo czemu on ma tak dobry humor jak mi jest gorąca i czuje sie jak zdechniety flak ....
Ja dziś w dzień napisałam do męża ze zjadłabym takie małe marchewki surowe ..... później jak już miał kończyć prace zadzwoniłam z pretensjami gdzie on jest skoro dawno miał być w domu... ten mówi ze w sklepie.... a ja z gęba ze po sklepach łazi do domu to się nie spieszy .... a on biedny ze ja marchewki chciałam..... to ja żeby w du*e wsadził sobie te marchewki


Tadam 😂😂😂
 
Pytanie do dziewczyn, które mają już doświadczenie:)
Używałyście takiej zwykłej wanienki ze stelażem czy takiej z odprowadzaniem wody jak te:
Link do: Wanienka z przewijakiem - Przewijaki - - CebaBaby
Widziałam na olx, że u mnie w mieście ktoś sprzedaje taką za niecałe 200zł, jest razem z przewijakiem i wygląda to fajnie, ale ciekawa jestem opinii doświadczonych :p

Ja używałam najzwyklejszej, początkowo ze stelażem, ale szybko zrezygnowaliśmy nawet z niego. Powiem szczerze, że nie wiedziałam nawet, że takie udogodnienia są 😁
 
Ja używałam najzwyklejszej, początkowo ze stelażem, ale szybko zrezygnowaliśmy nawet z niego. Powiem szczerze, że nie wiedziałam nawet, że takie udogodnienia są 😁
No ja też nie wiedziałam, wpisałam sobie wanienka na olx i moje miasto i własnie takie coś mi wyskoczyło to się zainteresowałam:) Wydaje mi się, że to odprowadzanie wody może być wygodne, zamiast brać całą wanienkę z wodą :p
 
Dziewczyny bo zgłupiałam juz. Zna sie któraś z was na prawie do urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego?

Mam umowe o pracę na czas określony. Kończy sie ona 31.12. 2020r. Termin porodu mam na sam poczatek grudnia, wiec urodzę przed zakonczeniem umowy. I teraz pytanie. Czy przysługuje mi pelne 52 tyg urlopu macierzynskiego czy tylko zasilek z zusu przez 20 tyg? Pracodawca na pewno nie bedzie mi przedłużał umowy. Wiem, ze pracodawca musi przedłużać tylko do dnia porodu i wtedy jest tylko zasilek z zusu. Ale ja urodze w czasie umowy o pracę. 🤔
Jest któraś z Was w takiej sytuacji? Na początku myslalam, ze dostane tylko przez pol roku to Kosiniakowe czy jakos tak.. Ale teraz juz sama nie wiem
 
Oj bidula 😕 A co do tej strony Kwestia Smaku to tez ja lubie, wszystkie przepisy, ktore probowalam wyszly mi dobrze, nawet te na ciasta, co rzadko ufam przepisom z internetu.
Co do wychowania, to przez wiekszosc mojego dziecinstwa moj tata byl w Kanadzie. Moja mamá pracowala, wiec w sumie tez najwiecej czasu spedzalam z babcia, ktora mieszkala z nami i byla cudowna (ta babcia co byla na zdjeciu ze mna w wozku 😉) Kiedys byla dyrektorka przedszkola wiec miala super podejscie do dzieci, bawila sie z nami, robila najlepsze pierogi na swiecie i wysylala mnie do cukierni po paczki i mowila kup sobie co chcesz 😍 Prawde mowiac jakies wspomnienia wspolnych zajec z moimi rodzicami, to juz z pozniejszych czasow, kiedy jezdzilismy na wycieczki. Moze faktycznie moi rodzice nigdy nie byli jacys bardzo wylewni w okazywaniu uczuc i teraz przy wnuczce im latwiej 😉
Ooo totalnie się zgodzę ta strona ma super przepisy i jeszcze nigdy nie miałam problemu ze cos nie wyszło od nich 😁 pyszne i zawsze się udają 😁

Tak na pewno dam radę, choć to nie wiadomo jeszcze czy będę musiała.. narazie robią na wszelki wypadek




Yhm biedna.

Jednak zostawili mnie w szpitalu, jestem na sali pod ciągłą obserwacja :o
Cała noc pod maszyną mam być. W pokoju jest przejście do dyzurki wiec ciagle ktoś tu łazi.
Wysyłam dużo zdrowia ❤️ lepiej zostać pod obserwacja!

Dziewczyny, jak Wasze humory? Mnie dziś tak wszystko wkurza, że szok 🙈 Mąż oczywiście najbardziej 😬 Macie huśtawki nastrojów i tym podobne?
A my pojechaliśmy ze znajomymi nad jezioro A ja ciągle mam ochotę leżeć w łóżku i spać... Taki dzień chyba przespałabym cały najchętniej....
Ja tez jem wszystko bez apetytu. W sklepie dla mnie nic nie ma 😒 ciagle mi burczy w brzuchu wiec trzeba cos wepchnąć a nic nie smakuje. Jedynie te limonki ale nie bede na kazdy posilek limonki jadla 😂 zaczynam w poniedzialek 16tc
Mi na takie Stany bardzo pomogły soli :) zjeść nic nie mogłam a wypić łatwiej, wyciskam ulubione owoce i warzywa i robię różne mixy więc przy okazji zdrowo :D
 
reklama
Ooo totalnie się zgodzę ta strona ma super przepisy i jeszcze nigdy nie miałam problemu ze cos nie wyszło od nich 😁 pyszne i zawsze się udają 😁


Wysyłam dużo zdrowia ❤️ lepiej zostać pod obserwacja!


A my pojechaliśmy ze znajomymi nad jezioro A ja ciągle mam ochotę leżeć w łóżku i spać... Taki dzień chyba przespałabym cały najchętniej....

Mi na takie Stany bardzo pomogły soli :) zjeść nic nie mogłam a wypić łatwiej, wyciskam ulubione owoce i warzywa i robię różne mixy więc przy okazji zdrowo :D
Ja tez calyczas bym spala 😂 ogolnie chodze tak przymulona...wiekszosc dnia leze w lozku. Dzis poszly 2 drzemki 🙈🙉
 
Do góry