reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

My dzisiaj na sportowo, przemogłam się i wsiadłam znowu na rower 🥰
Pojechaliśmy w trójkę do Kampinosu i zrobiliśmy krótką trasę (10 km). Nic nie boli, jeździło się naprawdę sympatycznie.
A na obiad były szybkie racuchy z jabłkami 🙂 a ja ze względu na cukier sałatka (pomidory, ogórki, cebula i śmietana 🤩)

Gratuluję udanych wizyt 😘 wciąż i nadal rozczulam się na widok każdej fotki z usg, coś pięknego 🥰
Trzymam kciuki za wizytujące jutro i wszystkie z nas, które czekają na różne wyniki 👍💪 będzie dobrze! ❤️
O kurcze przypomniałaś mi wlasnie o tej sałatce. Bardzo dawno nie robiłam, u mnie zawsze obowiązkowo ogórek małosolny 😋
 
reklama
Cześć dziewczyny, dopiero dołączyłam do grupy. To moja druga ciąża, jestem już mamą energicznego 4latka :). W pierwszej ciąży też towarzyszyło mi babyboom i do dzisiaj mam kontakt z kilkoma dziewczynami. Super, że mamy takie miejsce. Ciężko mi przeczytać wszystkie poprzednie strony, mam nadzieję, że na bieżąco będę wszystko czytać:)
Witaj i gratulacje [emoji3590][emoji3059]

Cieszę się dziewczyny z udanych wizyt [emoji3059]
Zostało mi jeszcze postów z 2h do przeczytania...ale to już w łóżku [emoji4]
Dobranoc [emoji3590]
 
Dziewczyny ale poszalalyscie 😱 nie było mnie od soboty wieczora i miałam ok 90 postów do przeczytania. Koło 50 jeszcze zostało ale to już nie teraz bo czas spać 😉

Co do forum zamkniętego to uważam, że powinno być tylko dla tych, które już dłuższy czas udzielają się regularnie bo inaczej nie ma to sensu.

Wczoraj byli u nas rodzice z okazji naszej 1 rocznicy i wypiłam dwa piwa 0%. Wiecie że mam miałam dzisiaj kaca 😋 nie wiem czy to efekt placebo ale normalnie czułam się jakby były prawdziwe 😀
Mnie ostatnio po piwie 0,0% też zaszmeralo w głowie aż spojrzałam na etykietę 😁😂

Cześć, moja żona jest w 15,5tc i dzisiaj odczuwa bóle w kroczu oraz w brzuchu tak jakby rozciąganie. Często taki ból ma jak rusza nogami albo wchodzi do wanny. Czy to normalne? Pozdrawiam
Ja też mam podobne bóle krocza.

Dziewczyny miała któraś przypadek że w połowie zmieniała lekarza prowadzącego? Chodzę prywatnie ogólnie nie mam zastrzeżeń do lekarza ale nie pracuje on w szpitalu. Z mężem w czasie korony szukaliśmy właśnie takiego lekarza. A zastanawiam się czy nie pójść do lekarza którego znam na NFZ i pracuje on w szpitalu.
Ja zmieniałam w 6 czy 7 miesiącu bo mój lekarz przestał przyjmować w moim mieście a miałam nakaz leżenia i nie wskazane było jeździć 50 km na wizyty. Teraz prowadzę u niego ciążę na prywatnie i właśnie jeżdżę tyle km ale ufam mu bardzo. Minus taki, że nie pracuje już w szpitalu w którym chciałam rodzic i nie wiem co robić. Czy rodzic u niego czy w tym szpitalu w którym chciałam, mimo że tam nie pracuje..

Dziewczyny w kolejnych ciążach, czujecie już ruchy? U mnie 15 tydzień i nadal nic. Nie lubię panikować, ale chyba zaczynam 🙈
Ja nie czuje. Chyba. Jestem w drugiej tak zaawansowanej ciąży. W pierwszej czułam dopiero w 19 tygodniu. Też bym już chciała czuć. U mnie już 17 tydzień 😱

Ja to w ogóle mam wrażenie, że mój lekarz jest przewrażliwiony albo mnie olewa 🙈 Miałam małe plamienie na początku, w terminie @, a on mi z każdą wizytą zakaz seksu, luteinę brać, siedzieć na dupie i w ogóle 😬 A ja się bardzo dobrze czuję, nic mi się nie dzieje i przyznam się, że z mężem trochę nagięliśmy zakazy i nic się nie działo... Mam nadzieję, że na następnej wizycie zdejmie mi te obostrzenia 😁
Mój lekarz też dmucha na zimne ale to ze względu na moją historię.

A tak w ogóle to jestem dzisiaj starsza o kolejny rok i nie mogę juz mężowi mówić, ze ja młoda dupa, a on stary 🙄 bo jak były wczoraj 4 lata roznicy miedzy nami tak dzisiaj juz sa 3 🙄

tak sobie myślę, ze za rok juz bobas będzie ze mną obchodził urodziny ❤️😍
Wszystkiego najpiekniejszego 😗 samych cudownych dni, spokojnej ciąży, łatwego porodu i uroczego i grzecznego bobaska 😍
 
Witajcie od wczoraj jestem w Polsce nad morzem krótkie tygodniowe wakacje ale jest fajnie choć chłodno odpoczywamy póki możemy .Jechałam autem 6 h pokonując 625 km.pozdrawiam i ja jak zwykle już spać nie mogę ...
IMG_20200615_175809.jpeg
 
Haha :) jak często jadacie fast foody? Ja nie ukrywam że kocham McDonald i jadłabym co tydzień 😂😂 ale hamuje się i jadłam w ciąży dopiero dwa razy. Ale wyrzuty sumienia miałam i sobie postanowiłam że nie jem tego syfu. Zobaczymy ile wytrzymam 😂😂
Ja też mam wyrzuty a ciagnie mnie nieraz niemiłosiernie ale do tej pory uleglam tylko raz 😄jestem z siebie dumna hihihihihi 😄😄😄
 
reklama
Do góry