reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Takie pytanie bo już zgłupiałam :D czy kucacie/schylacie się? Okrywałam dziś kwiatki i przy okazji wyrwałam kilka chwastów bo mi ogródek się zapuścił :( i tak na mnie mąż nawrzeszczał, że jestem niepowazna i nie powinnam kucać ani gnieść brzucha w żaden sposób. Też unikacie tych "pozycji" ? :D
Normalnie sie schylam 😅 co do kucania najgorzej w publicznej toalecie tak na małysza bo od razu serducho wali ze zmeczenia
 
reklama
Póki brzuch nie przeszkadza, to kucaj i schylaj się, myślę że to nie zaszkodzi :) Ja tylko dźwigania unikam :)

Mnie ostatnio mąż opierdzielił, że "za bardzo skaczę po schodach" jak schodzę albo wchodzę i dziecko się trzęsie 😂😂😂
Moj tez tak sie martwi, nawet mi sprawdza jaką wode mam w kąpieli jesli akurat jest w domu 🤣😂
 
U nas mamy dwa oddzielne konta. Ale w sumie nie mamy takiego ze cos moje cos twoje. Dlugo dostawalam wypłatę do ręki i moja wyplata zawsze byla w domu np jak do sklepu albo mąż gotowke na delegacje potrzebował. Jak mi sie srodki konczyly na koncie to tylko mowilam, żeby zrobił przelew i robil. :) i w sumie dalej tak to działa :D za to jak np. Rozliczamy sie za rachunki to on robi ze swojego przelewy. :) ale musimy wlasnie upoważnienia sobie zrobic nawzajem..

U mnie czasem w żartach powie ze tylko leżę.. Ale potem głaska brzuszek. Ale ogolnie świruje na zdrowe jedzenie moje.. Nie ma mowy zebym zjadla cos niezdrowego. :/
Chyba jeszcze nie do konca czuje, że bedzie tatą. :)

Ale zazdroszcze! Ja czekam na niego 😍
No u nas tez nie ma problemu, jak zapomnę portfela to zapłace karta męża czy on moja.
ale teraz najwiecej kasy jest na wspólnym, tam tez idą oszczędności na wspólne cele ale każdy tez ma swoje
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie trochę z innej beczki i do dziewczyn, które już były w ciąży i urodziły dzieci - chodziłyście na imprezy, jeździłyście gdzieś dalej ze znajomymi? Pytam, bo chcę wrócić do pracy w drugim trymestrze, jeśli lekarz pozwoli, a że mam bardzo zgraną i imprezową ekipę, to często coś organizujemy i powiem szczerze chciałabym pokorzystać z tego przed porodem [emoji16] Dodatkowo we wrześniu mamy coroczny wypad na Mazury i nie wyobrażam sobie nie jechać... Oczywiście zakładając, że będzie wszystko ok i ciąża będzie prawidłowo przebiegać.
Ja w ciąży jeździłam pod namiot nad morze, [emoji6] i to już z wielkim brzuchem [emoji378][emoji28]
 
Takie pytanie bo już zgłupiałam :D czy kucacie/schylacie się? Okrywałam dziś kwiatki i przy okazji wyrwałam kilka chwastów bo mi ogródek się zapuścił :( i tak na mnie mąż nawrzeszczał, że jestem niepowazna i nie powinnam kucać ani gnieść brzucha w żaden sposób. Też unikacie tych "pozycji" ? :D
No nie mam nikogo kto by mi podnosił rzeczy, które spadną [emoji4] kuwety kocie też trzeba sprzątnąć, pralkę załadować i milion innych rzeczy.
Ale jak chce to robić za Ciebie - niech robi [emoji12]
 
Spokojnie, nikt Was dziewczyny w ciąży z Lux Medu z umówionej wizyty nie wyrzuci :) muszą dbać o swoją reputację ;)

A ja znalazłam turbo śliczne ubranka! 😍 Kolorowe, cudowne, różnorodne ah! Firma się nazywa PatPat i jest zagraniczna ale wysyłają do Polski w max 10dni i to za free za zakupy powyżej 163 zł. Na bank coś kupię dla dzidziusia stamtąd jak już będę znała płeć!
Na stronie Jasieczkowo, szafa bobasa, lub na allegro też są kolorowe 😊 sprawdź i daj znać, ja kupowałam na tych stronach wyprawkę dla córki i były rzeczy w żywych kolorach i wzorach
 
@Piernik98 szukałam przed chwilą na oliwce, bo jeszcze żel do usg mi nie przyszedł i znalazłam. Tzn ogólnie ciężko było coś usłyszeć, więcej szumów, ale tętno napewno nie moje 😁 tak najbliżej 145, ale czasami skakało do 164.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200520-210251.jpg
    Screenshot_20200520-210251.jpg
    132,2 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Ja byłam dziś na wizycie, 11+5tc dzidziuś trochę płatał figle i ciężko było dojrzeć jego parametry ale jakoś się udało 😜 ma 5,20cm, płci nie było widać 😁 Usłyszałam serduszko więc to najważniejsze 💟 lecz musiałam wejść sama z mężem jeszcze nie wpuszczają, bardzo dbają o higienę, po każdej pacjentce jest dezynfekcja, jestem zadowolona 😊
 
Do góry