reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Może o spojenie łonowe ci chodzi?, tam są kości właśnie i wszystko brzydko mówiąc się "rozłazi" żeby zrobić miejsce powiekszajacej się macicy :)
Tam tez czasem kłuje. Pewnie wszystko sie wlasnie "rozlazi" 😅 nalrawde zastanaeiam sie jak niektore kobiety moga nie wiedziec ze sa w ciazy. Znaczy nie oceniam bo kazdy inaczej to przechodzi ale ja od razu wiedzialam ze cos nie gra 😆😅
 
reklama
Witajcie mamusie żeście nadrobiły tematami nie wiem kiedy to nadrobię znowu haha. Pędzicie jak burza.
Mnie dziennie pobolewa brzuch jak zjem coś ciężkiego też tak macie?
Czy wy już znacie płeć swoich maluszków?
 
Ten tez chinski, ale jak piszesz, ze dziala i ta laska co sprzedaje, tez pisze ze dziala to chyba sie skusze, 20€ to jeszcze nie taki wydatek, a jak cos to odsprzedam 😉

Ja 25.05 mam komplet badan, w tym badania przesiewowe na trisomie, tarczyce, glukoze (ale z tego co zrozumialam, to nie zawsze robia glukoze, bo babeczka przez telefon rzucila cos "a to ci zapisze jeszcze glukoze dodatkowo")

To pewnie bierz :)

@Piernik98 jaki ładny brzuszek 😍



W Norwegii mieszkam, w UK pewnie podobnie z tego co @Akuku pisze.
Ja jeszcze pracuje, mam tylko zwolnienie na 50% wiec nie mogę mieć tyle postoju ( w Pl 2 tyg, w Norwegii 10 dni jest) oby to znieśli niedlugo🙏

U nas jest w 12 tyg usg I pappa z krwi. Potem 20 tyg ust. Przy zdrowej ciazy to na tyle, ale jeśli jest wskazanie np pomiar brzucha za mały za duży (od spojenia linowego do dna macicy) , jakieś schorzenia kobiety, pozycja dziecka, u mnie przy cukrzycy ciążowej I że względu na to że to 6 ciąża bede miała więcej usg. W czerwcu już idę do kliniki w szpitalu i tam będę mieć dodatkowe wizyty z lekarzem A on z reguły zalecam mi usg co 2-3-4 tyg w zależności jak mala rosla.
Dodatkowo mialam kontrolowany cukier i wizyty z tym związane oraz przez cukrzycę wywoływany poród. Moglam miec z 10 dni przed Ale akurat mama do pl pojechała...i nie miałabym z kim dzieci zostawic, wywoływały mi 5dni przed terminem jakos.

Więc jak tutaj są wskazania to częściej robią i usg I inne badania.
 
Pisalam wczesniej ze pilnuje dzis 7 letniego siostrzenca i w reklamie byl maly murzynek i on do mnie ciociaaaaa a ty tez urodzisz malego murzynka? 🤣 padłam po prostu haahaha to by sie wszyscy zdziwili 😂
No u mnie też by padli hahaha dzieci są fajne haha mam już dwoje czasem mnie zaskakują syn lat 5 co dziennie się mnie pyta kiedy pojadę do szpitala rodzic
 
To pewnie bierz :)



U nas jest w 12 tyg usg I pappa z krwi. Potem 20 tyg ust. Przy zdrowej ciazy to na tyle, ale jeśli jest wskazanie np pomiar brzucha za mały za duży (od spojenia linowego do dna macicy) , jakieś schorzenia kobiety, pozycja dziecka, u mnie przy cukrzycy ciążowej I że względu na to że to 6 ciąża bede miała więcej usg. W czerwcu już idę do kliniki w szpitalu i tam będę mieć dodatkowe wizyty z lekarzem A on z reguły zalecam mi usg co 2-3-4 tyg w zależności jak mala rosla.
Dodatkowo mialam kontrolowany cukier i wizyty z tym związane oraz przez cukrzycę wywoływany poród. Moglam miec z 10 dni przed Ale akurat mama do pl pojechała...i nie miałabym z kim dzieci zostawic, wywoływały mi 5dni przed terminem jakos.

Więc jak tutaj są wskazania to częściej robią i usg I inne badania.
6 ciąża? Wszystkie donoszone?
 
Przykro bardzo [emoji3064]
A jak mąż?

Ściskam Cię mocno [emoji3590]
Mąż jakby się opamiętał. Pyta mnie jak się czuję, pomaga w czym trzeba, dał mi do zrozumienia że jemu też przykro z tego powodu. Aż go nie poznaje... Same wiecie jakie miał nastawienie. Chyba dotarło do niego że sam jakby wykrakał i chyba ma wyrzuty. Ale widzę że też mu ciężko mimo wszystko... Może właśnie tak musiało być żeby się opamiętał.
 
To pewnie bierz :)



U nas jest w 12 tyg usg I pappa z krwi. Potem 20 tyg ust. Przy zdrowej ciazy to na tyle, ale jeśli jest wskazanie np pomiar brzucha za mały za duży (od spojenia linowego do dna macicy) , jakieś schorzenia kobiety, pozycja dziecka, u mnie przy cukrzycy ciążowej I że względu na to że to 6 ciąża bede miała więcej usg. W czerwcu już idę do kliniki w szpitalu i tam będę mieć dodatkowe wizyty z lekarzem A on z reguły zalecam mi usg co 2-3-4 tyg w zależności jak mala rosla.
Dodatkowo mialam kontrolowany cukier i wizyty z tym związane oraz przez cukrzycę wywoływany poród. Moglam miec z 10 dni przed Ale akurat mama do pl pojechała...i nie miałabym z kim dzieci zostawic, wywoływały mi 5dni przed terminem jakos.

Więc jak tutaj są wskazania to częściej robią i usg I inne badania.
6 ciąża? Wszystkie domoszone
Wlasnie nie wiem bo wzdec nie mam 😂 zauwazylam jakos 3 dni temu ten brzuszek. Nawet facet mowi ze to juz jego bobo 🤭 Na poczatku ciazy mialam okropne wzdecia ale w sumie przeszly pozniej. Nie wiem moze one ale nie czuje zebym miala 🤔🤷‍♀️ gwizdek mam na szyi bo pilnuje siostrzenca i mecz gramy 😂
Dzidziuś u mnie też widać dodałem dla porównania dwa zdjęcia tyle że u mnie trzecia ciaza pierwsze zdjęcie będzie z 6 tygodnia brzuszek jaki miałam cały czas
 

Załączniki

  • Screenshot_20200513-085142.jpg
    Screenshot_20200513-085142.jpg
    106,8 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_20200513_084533.jpg
    IMG_20200513_084533.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 88
reklama
6 ciąża? Wszystkie domoszone

Dzidziuś u mnie też widać dodałem dla porównania dwa zdjęcia tyle że u mnie trzecia ciaza pierwsze zdjęcie będzie z 6 tygodnia brzuszek jaki miałam cały czas
Juz sie zaokrągla. Tez chce taki 😂😅 wlasnie przy kazdej kolejnej podobni wczesniej widac.
 
Do góry