reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam kobietki mam pytanie do tych które robią badania prywatnie, ile mniej więcej płaciłyście za te wszystkie badania krew, mocz, toxo, różyczka, hiv i itp.? Nie wiem na jaką kwotę sie nastawić a mam jeszcze tsh i t3 it 4 ale to wiem że około 120 zl
Ja zapłaciłam prawie 400 zł w diagnostyce
Z tym że grupę krwi miałam już zrobiona, a od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na morfologie, mocz, kreatyninę i glukoze
 
Można sprawdzić ceny w diagnostyce mniej więcej. Ja robiłam toxo i różyczke przed ciążą za 40 zł igg i igm każde więc 160 zł około, mocz i morfologia nie przekraczają chyba 10 zł, glukoza też, nie wiem jak hiv i inne :)
Witam kobietki mam pytanie do tych które robią badania prywatnie, ile mniej więcej płaciłyście za te wszystkie badania krew, mocz, toxo, różyczka, hiv i itp.? Nie wiem na jaką kwotę sie nastawić a mam jeszcze tsh i t3 it 4 ale to wiem że około 120 zl
 
Witam kobietki mam pytanie do tych które robią badania prywatnie, ile mniej więcej płaciłyście za te wszystkie badania krew, mocz, toxo, różyczka, hiv i itp.? Nie wiem na jaką kwotę sie nastawić a mam jeszcze tsh i t3 it 4 ale to wiem że około 120 zl
Za wszystkie badania które mi leżał zlecił łącznie z moczem prywatnie 709 zł wiec bardzo dużo
 
Mocz w diagnostyce prawie 20zl z kartą stałego klienta. Morfologia również.
Można sprawdzić ceny w diagnostyce mniej więcej. Ja robiłam toxo i różyczke przed ciążą za 40 zł igg i igm każde więc 160 zł około, mocz i morfologia nie przekraczają chyba 10 zł, glukoza też, nie wiem jak hiv i inne :)
 
Detektor wypróbowany 😂 co prawda po obiedzie a podobno najlepiej godzinę odczekać ale nie mogłam się powstrzymać raz udało mi się znalez powyżej 120 ale szybko mi uciekło wiec potem będę walczyć jeszcze 🤪 @Akuku gdzie mniejwiecej szukalas dzidzi ?
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa, chociaż czytam Was od samego początku. Mam na imię Ania, w czerwcu skończę 27 lat i jestem w 10 tygodniu (9t + 1d) swojej pierwszej ciąży. Termin porodu na 17.12, chociaż zarówno w mojej, jak i męża rodzinie dzieciaczkom w ogóle nie spieszy się na świat i mnie wyciągali na siłę cesarką po 10 dniach przenoszenia, a mojego męża udało się wywołać dopiero po 3 tygodniach :D
Maluszka widziałam ostatnio tydzień temu: miał 17 mm i serduszko biło mu 171/min. Następnym razem zobaczymy się pewnie dopiero na prenatalnych 5.06.
W poniedziałek wybieram się na badania krwi, chociaż obawiam się mocno co do wyników morfologii i glukozy, bo to co się ostatnio wyrabia w moim organizmie, to totalna katastrofa. Od 3 tygodni mdłości codziennie, wszystko śmierdzi, nic nie mogę jeść, a i tak przez 2 tygodnie rzygałam (od soboty jestem na lekach przeciwwymiotnych), więc jestem bardzo osłabiona i moje wyniki na pewno nie będą zbyt dobre. Mam nadzieję, że w drugim trymestrze trochę ożyję :)
Gratulujemy i witamy ☺️
 
Do góry