reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No u mnie też by padli hahaha dzieci są fajne haha mam już dwoje czasem mnie zaskakują syn lat 5 co dziennie się mnie pyta kiedy pojadę do szpitala rodzic

Moja 5 latka też codziennie pyta I 6 latek też bardzo czesto
6 ciąża? Wszystkie donoszone?

Tak :)
Wczoraj pisalam mam 3 synów i 2 corki :) W kolejności chlopcy A potem dziewczynki :)

Mąż jakby się opamiętał. Pyta mnie jak się czuję, pomaga w czym trzeba, dał mi do zrozumienia że jemu też przykro z tego powodu. Aż go nie poznaje... Same wiecie jakie miał nastawienie. Chyba dotarło do niego że sam jakby wykrakał i chyba ma wyrzuty. Ale widzę że też mu ciężko mimo wszystko... Może właśnie tak musiało być żeby się opamiętał.

Cieszę się, że mąż sie opamietal. Przykre, że tak się to skończyło Ale przynajmniej maz zrozumiał swoje zachowanie.
 
reklama
W końcu mogę wrzucić :) 7 tydz, termin na 31 grudnia :D serduszko biło, po plamieniu ani śladu ale do całego zestawu leków dostałam jeszcze luteine dopochwowo i dalej brak seksu :O kolejna wizyta za 3 tyg :) ciąża o tydz młodsza niż to wynika z miesiączki. Także ten 15 maj to super dzień! 😍 I jeśli to jest dziewczynka to właśnie się widziałyśmy w jej imieniny ❤❤❤
 

Załączniki

  • 15895417177363411862256076429845.jpg
    15895417177363411862256076429845.jpg
    943,4 KB · Wyświetleń: 88
Super gratulacje! [emoji7]
W końcu mogę wrzucić :) 7 tydz, termin na 31 grudnia :D serduszko biło, po plamieniu ani śladu ale do całego zestawu leków dostałam jeszcze luteine dopochwowo i dalej brak seksu :O kolejna wizyta za 3 tyg :) ciąża o tydz młodsza niż to wynika z miesiączki. Także ten 15 maj to super dzień! [emoji7] I jeśli to jest dziewczynka to właśnie się widziałyśmy w jej imieniny [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Możesz powiedzieć jakie ma wymiary i jaki Ci wiek podał z usg? [emoji4]
W końcu mogę wrzucić :) 7 tydz, termin na 31 grudnia :D serduszko biło, po plamieniu ani śladu ale do całego zestawu leków dostałam jeszcze luteine dopochwowo i dalej brak seksu :O kolejna wizyta za 3 tyg :) ciąża o tydz młodsza niż to wynika z miesiączki. Także ten 15 maj to super dzień! [emoji7] I jeśli to jest dziewczynka to właśnie się widziałyśmy w jej imieniny [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hej Dziewczyny. Ja krzywej nie zrobiłam bo w diagnostyce przez gównianego koronawirusa pracują krócej a w ogóle to nie w tym punkcie tylko w innym, jednym na cały Gdańsk [emoji849]
A synevo to skierowanie trzeba mieć a w brussie też już za późno. Komedia normalnie.
Ostatecznie jutro o 8 mam się stawić w Brussie [emoji3061]
U mnie też jest pod górkę z laboratoriami teraz jak jest koronawirus. Ogólnie laby nie robią wcale badań, chyba, że jest skierowanie z oznaczeniem pilne. Ja z kolei mam poradnie, gdzie dostaje skierowanie tylko do zrealizowania w synevo i muszę się umawiać kilka dni wcześniej, że przyjdę na badania.
 
Witam kobietki mam pytanie do tych które robią badania prywatnie, ile mniej więcej płaciłyście za te wszystkie badania krew, mocz, toxo, różyczka, hiv i itp.? Nie wiem na jaką kwotę sie nastawić a mam jeszcze tsh i t3 it 4 ale to wiem że około 120 zl
 
Witam kobietki mam pytanie do tych które robią badania prywatnie, ile mniej więcej płaciłyście za te wszystkie badania krew, mocz, toxo, różyczka, hiv i itp.? Nie wiem na jaką kwotę sie nastawić a mam jeszcze tsh i t3 it 4 ale to wiem że około 120 zl
Ja robilam toxo i te inne zakaźne prywatnie i u mnie każdy parametr ok 30zl. Czyli toxo łacznie 60zl, rozyczka 60 i cytomegalia też..
 
Gratuluję [emoji7]
Moja Zosia dziś świętuje[emoji3059]
W końcu mogę wrzucić :) 7 tydz, termin na 31 grudnia :D serduszko biło, po plamieniu ani śladu ale do całego zestawu leków dostałam jeszcze luteine dopochwowo i dalej brak seksu :O kolejna wizyta za 3 tyg :) ciąża o tydz młodsza niż to wynika z miesiączki. Także ten 15 maj to super dzień! [emoji7] I jeśli to jest dziewczynka to właśnie się widziałyśmy w jej imieniny [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry