reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Obstawiam, że u mnie plamienie było związane z tym samym, miałam 3 pęcherzyki, a został jeden. Rany, nie wytrzymałabym tak długo czekać 🙈 Właśnie, a co z prenatalnymi, robią u Was?

Nic tu nie ma, żadnych prenatalnych, w poprzedniej ciąży wszystko w Polsce robiłam, a teraz nie wiem co będzie jak tej kwarantanny nie zniosą. Tutaj tylko pomiary robią przy usg i od 12 tyg raz w miesiącu, spotkanie z położną, która mierzy obwód brzucha i sprawdza słuchawkami tętno płodu,także porażka.
 
reklama
Ooo nie pomyślałam,żeby sobie tak cyknąć..
Ale tobie robi usg przez brzuch już,że zle widać przez tkankę tłuszczową? Ten tutaj ma słaby sprzęt, ktory ma 20 lat, sam się przyznał ,ale on juz po 60-tce ,więc jest do niego przyzwyczajony;)
Dopochwowe. Ale szyjka macicy też może być pokryta tkanką tłuszczową. Jak sobie to uświadomiłam to zaczelam się glupkowato śmiać.
Bo w sumie to logiczne, że przy nadwadze narządy wewnętrzne też ją mają ale jakoś pamiętałam tylko o tym brzuchu hehe..
 
Ooo nie pomyślałam,żeby sobie tak cyknąć..
Ale tobie robi usg przez brzuch już,że zle widać przez tkankę tłuszczową? Ten tutaj ma słaby sprzęt, ktory ma 20 lat, sam się przyznał ,ale on juz po 60-tce ,więc jest do niego przyzwyczajony;)
Moj tez ma slaby sprzet bardzo jesli chodzi o ten przez brzuch bo dopochwowe jest ok. Ale chodze do niego bo po 1 polak a po drugie bardzo dobry lekarz i z doswiadczeniem.
 
W ogole czuje klucie dzis tej kosci takiej pod wargami sromowymi...nie wiem jak sie ona nazywa 😆 ma ktoras moze cos takiego? Tak jakby kluje podobnie jak wiezadla. To tez zwiazane jest z rozciaganiem sie i zmianami hormonalnymi? Doswiadczylam juz takiego klucia kilka razy w ciagu tej ciazy ale nie wiem...to jest okej? Nie moge znalezc na internecie nic bo nie znam nazwy tego miejsca 🤔
 
@Piernik98 jaki ładny brzuszek 😍

Współczuję, pewnie siedzisz w UK?
A nie możesz po prostu wsiąść z kimś w samochód i przyjechać? Uziemią Cię wtedy pewnie na 2 tygodnie w domu ale odczekasz a w międzyczasie umówisz się na badania.
Mam wrażenie, że sytuacja z COVID-19 szybko się nie zmieni, co nie co popuszczają w restrykcjach ale wszędzie nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa.

W Norwegii mieszkam, w UK pewnie podobnie z tego co @Akuku pisze.
Ja jeszcze pracuje, mam tylko zwolnienie na 50% wiec nie mogę mieć tyle postoju ( w Pl 2 tyg, w Norwegii 10 dni jest) oby to znieśli niedlugo🙏
 
To samo aż mnie to nie pokoi wczoraj pisałam właśnie dziewczyna czy to normalne takie kłucie jak na okres dziwne uczucie i koło pępka czuje tez kłucie
Ja czytałam że koło pepka jest norlamne i nie powinno budzić nie pokoju 🙂 ogólnie bóle okresowe, ciągnięcie, szczypanie rozciąganie jest norlamne bo macica się powiększa i wzytsko nas ciągnie.
Skurcze, silne bóle które są jednostajne i nie przechodzą trzeba konsultować 🙂
 
Pisalam wczesniej ze pilnuje dzis 7 letniego siostrzenca i w reklamie byl maly murzynek i on do mnie ciociaaaaa a ty tez urodzisz malego murzynka? 🤣 padłam po prostu haahaha to by sie wszyscy zdziwili 😂
 
reklama
Moj tez ma slaby sprzet bardzo jesli chodzi o ten przez brzuch bo dopochwowe jest ok. Ale chodze do niego bo po 1 polak a po drugie bardzo dobry lekarz i z doswiadczeniem.

Mi robił dopochwowe i tragiczna wizja😂

W ogole czuje klucie dzis tej kosci takiej pod wargami sromowymi...nie wiem jak sie ona nazywa 😆 ma ktoras moze cos takiego? Tak jakby kluje podobnie jak wiezadla. To tez zwiazane jest z rozciaganiem sie i zmianami hormonalnymi? Doswiadczylam juz takiego klucia kilka razy w ciagu tej ciazy ale nie wiem...to jest okej? Nie moge znalezc na internecie nic bo nie znam nazwy tego miejsca 🤔

Może o spojenie łonowe ci chodzi?, tam są kości właśnie i wszystko brzydko mówiąc się "rozłazi" żeby zrobić miejsce powiekszajacej się macicy :)
 
Do góry