reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny ja już po wizycie, jest jedna dzidzia, drugi pęcherzyk się wchłoną, nie ma po nim śladu. Gin mówił, że przez to prawdopodobnie to plamienie miałam,ale pewny nie jest.
Ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty,słaby sprzęt, na ktorym widzialam tylko rozmytą plamę, nie dostałam zdjęcia:( ,dzidziuś ma 2,4 cm i odpowiada wg usg terminowi z miesiączki.Na nastepną wizytę usg zaprosił mnie u w a g a: w 18 tyg ciąży😆 modlę się,żeby ta kwarantanna w Pl się skończyła,żebym mogła w 12 tyg pojechać do Polski na normalne badania do normalnego lekarza z normalnym sprzętem.
Współczuje 2 dzidzi ale przeważnie niestety z bliźniakami tak jest :( moj kuzynka miała 2 aż do 14 tc a później tez jeden obumarł :( ale ważne ze jest dzidzia i rośnie ❤️ A nie dostałaś wizyty usg na prenatalne
 
reklama
W ogole myslalam ze przytylam bo patrze w lustro i mam brzuszek. Poszlam sie zwazyc ale waga dokladnie ta sama.nie wiem czy to mozliwe zeby w 9+4 juz cos wyskoczylo? No ale skad ten brzuszek 😂

Ja tak mam :) Brzuszek chyba od wzdęć i dlatego, że nam się wszystko poprzesuwało żeby miejsce zrobić, tak mi się wydaje :) A że my drobne, to od razu widać niestety 😬
 
Dziewczyny ja już po wizycie, jest jedna dzidzia, drugi pęcherzyk się wchłoną, nie ma po nim śladu. Gin mówił, że przez to prawdopodobnie to plamienie miałam,ale pewny nie jest.
Ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty,słaby sprzęt, na ktorym widzialam tylko rozmytą plamę, nie dostałam zdjęcia:( ,dzidziuś ma 2,4 cm i odpowiada wg usg terminowi z miesiączki.Na nastepną wizytę usg zaprosił mnie u w a g a: w 18 tyg ciąży😆 modlę się,żeby ta kwarantanna w Pl się skończyła,żebym mogła w 12 tyg pojechać do Polski na normalne badania do normalnego lekarza z normalnym sprzętem.

Obstawiam, że u mnie plamienie było związane z tym samym, miałam 3 pęcherzyki, a został jeden. Rany, nie wytrzymałabym tak długo czekać 🙈 Właśnie, a co z prenatalnymi, robią u Was?
 
LJa też nie dostałam zdjęcia ale Pani doktor zostawiła mi obraz na monitorze żebym mogła cyknac fotkę [emoji846]
U mnie też zamazane ale to niestety przez tkankę tłuszczową.

[emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Ooo nie pomyślałam,żeby sobie tak cyknąć..
Ale tobie robi usg przez brzuch już,że zle widać przez tkankę tłuszczową? Ten tutaj ma słaby sprzęt, ktory ma 20 lat, sam się przyznał ,ale on juz po 60-tce ,więc jest do niego przyzwyczajony;)
 
Ja tak mam :) Brzuszek chyba od wzdęć i dlatego, że nam się wszystko poprzesuwało żeby miejsce zrobić, tak mi się wydaje :) A że my drobne, to od razu widać niestety 😬
Wlasnie nie wiem bo wzdec nie mam 😂 zauwazylam jakos 3 dni temu ten brzuszek. Nawet facet mowi ze to juz jego bobo 🤭 Na poczatku ciazy mialam okropne wzdecia ale w sumie przeszly pozniej. Nie wiem moze one ale nie czuje zebym miala 🤔🤷‍♀️ gwizdek mam na szyi bo pilnuje siostrzenca i mecz gramy 😂
 

Załączniki

  • 20200515_120508.jpg
    20200515_120508.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 84
Wlasnie nie wiem bo wzdec nie mam 😂 zauwazylam jakos 3 dni temu ten brzuszek. Nawet facet mowi ze to juz jego bobo 🤭 Na poczatku ciazy mialam okropne wzdecia ale w sumie przeszly pozniej. Nie wiem moze one ale nie czuje zebym miala 🤔🤷‍♀️

Ja też zauważyłam, że przez mniej miejsca w brzuchu szybciej się robię "pełna" jak coś zjem, może to od tego 😁
 
Dokładnie taki mam. Ja za 17f na Ebay kupilam..ale jak przyszedł to kapelam się że chiński.
Ten tez chinski, ale jak piszesz, ze dziala i ta laska co sprzedaje, tez pisze ze dziala to chyba sie skusze, 20€ to jeszcze nie taki wydatek, a jak cos to odsprzedam 😉

Ja 25.05 mam komplet badan, w tym badania przesiewowe na trisomie, tarczyce, glukoze (ale z tego co zrozumialam, to nie zawsze robia glukoze, bo babeczka przez telefon rzucila cos "a to ci zapisze jeszcze glukoze dodatkowo")
 
Dziewczyny ja już po wizycie, jest jedna dzidzia, drugi pęcherzyk się wchłoną, nie ma po nim śladu. Gin mówił, że przez to prawdopodobnie to plamienie miałam,ale pewny nie jest.
Ogólnie nie jestem zadowolona z wizyty,słaby sprzęt, na ktorym widzialam tylko rozmytą plamę, nie dostałam zdjęcia:( ,dzidziuś ma 2,4 cm i odpowiada wg usg terminowi z miesiączki.Na nastepną wizytę usg zaprosił mnie u w a g a: w 18 tyg ciąży😆 modlę się,żeby ta kwarantanna w Pl się skończyła,żebym mogła w 12 tyg pojechać do Polski na normalne badania do normalnego lekarza z normalnym sprzętem.

Współczuję, pewnie siedzisz w UK?
A nie możesz po prostu wsiąść z kimś w samochód i przyjechać? Uziemią Cię wtedy pewnie na 2 tygodnie w domu ale odczekasz a w międzyczasie umówisz się na badania.
Mam wrażenie, że sytuacja z COVID-19 szybko się nie zmieni, co nie co popuszczają w restrykcjach ale wszędzie nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa.
 
reklama
Wlasnie nie wiem bo wzdec nie mam 😂 zauwazylam jakos 3 dni temu ten brzuszek. Nawet facet mowi ze to juz jego bobo 🤭 Na poczatku ciazy mialam okropne wzdecia ale w sumie przeszly pozniej. Nie wiem moze one ale nie czuje zebym miala 🤔🤷‍♀️ gwizdek mam na szyi bo pilnuje siostrzenca i mecz gramy 😂

Ło, faktycznie piękny brzusio 😁 U szczupłych kobietek pewnie widać wcześniej 😊
 
Do góry