reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Będziesz kochana zobaczysz [emoji110]!!!
Czyli te plamienie co miałaś to mogło być już to..
Dobrze, że poszłaś do lekarza .

Nie wiem czy jest to jakiekolwiek pocieszenie, ale dziewczyny którym zdarzyło się poronienie bardzo szybko zachodziły w kolejna ciążę, także liczę, że u Ciebie też tak będzie [emoji173][emoji173][emoji173]
Pani doktor ciężko było powiedzieć kiedy ale mogło być to nawet po naszej wizycie tydzień temu a dzisiaj zaczęłam krwawić i jak się pogorszy to od razu na szpital .
Mówiła że najlepiej ze bym naturalnie sie oczysciła.
Bardzo bym tego chciała ❤
 
reklama
Z apki 5+5.. tak to ten sam lekarz ktory mowil ze to okres.. cos podawal 0.46?

U ciebie jeszcze jest bardzo wczesnie. Mysle, ze dzidzia moze sie pojawic. Ja na pierwszym usg (wedlug aplikacji 5+2) mialam tylko pusty pecherzyk wielkosci jakies 0,44. Teraz w poniedzialek ten pecherzyk podrosl co prawda dosc sporo ale nadal nie mogla sie dopatrzec niczego i powiedziala ze nie moze znalezc tetna ani zarodka. Takze u mnie to juz raczej nic z tego. We czwartek ide tylko na potwierdzenie diagnozy a w piatek mam miec zabieg. Ale u Ciebie jeszcze nic straconego, badz dobrej mysli :)
 
Staram się wierzyć ale boję się przeżyć to drugi raz. Dziękuję za wsparcie kochane
Jakby nie mąż to nie wiem jakbym sobie z tym poradziła .
Podobno druga ciąża po poronieniu jest silniejsza . Powiem tylko że wmawiam sobie że to był 7 tydzień chociaż już je kochałam . Ale bym gorzej to przeszła jakby to była bardziej zaawansowana ciąża.


Czy wiesz jakie przysługują Ci prawa ? W szpitalu ? Szczątkowy urlop macierzyński.
Pochówek. Kiedy jedziesz do szpitala ?
Jeśli chcesz odezwij się do mnie na priv
 
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.


Trzymaj się. Dokładnie 10 października przeżyłam to samo .
Dzisiaj jestem w 8 tygodniu i wierzę i modle się że tym razem będzie dobrze.
Musisz wierzyć choć to teraz bardzo trudne .
Jeśli potrzebujesz wsparcia . Napisz.
Jeśli mogę doradzić spróbuj oczyścić się w szpitalu tylko farmakologiczne bez łyżeczkowania .
Bardzo mocno przytulam
 
reklama
U mnie dzis znowu nie najlepiej 😑 w ogole o 4 w nocy obudzil mnie burczacy brzuch z glodu jakbym wiekami nie jadla i musialam sobie jedzenie szykowac bo nie dalam rady 😂😆😅
 
Do góry