reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

O nie....[emoji26][emoji26]
Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca. Trzymaj się kochana ! Dużo zdrówka i sił [emoji173]
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. [emoji26]
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie[emoji173].
 
reklama
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.
Bardzo mi przykro tak jak dziewczyny pisza to nie Twoja wina . Wiem ze bardzo ciężko teraz ale dasz rade jeszcze bedziesz szczęśliwa buziaki ogromne
 
Tak mi przykro 😭😭😭 trzymaj sie i nie poddawaj chociaż wiem jak teraz musi byc ciezko i zadne slowa nie sa w stanie nic zmienic 😔😔😔
Czuje taką pustkę. Staram się spać to nie myślę o Tym chociaż nie jest łatwo usnąć jak boli brzuch i mam skurcze.
Jak się pogorszy to mam pojechać do szpitala ale być samej bo teraz nikogo nie wpuszczają.
Ciężko by mi było. 😔😔😔
 
Będziesz kochana zobaczysz [emoji110]!!!
Czyli te plamienie co miałaś to mogło być już to..
Dobrze, że poszłaś do lekarza .

Nie wiem czy jest to jakiekolwiek pocieszenie, ale dziewczyny którym zdarzyło się poronienie bardzo szybko zachodziły w kolejna ciążę, także liczę, że u Ciebie też tak będzie [emoji173][emoji173][emoji173]

Dziękuję kochana, staram się trzymać [emoji17]
Jak to mówią czas leczy rany ...
W duchu wierzę że będę wkoncu mamą .
 
Będziesz kochana zobaczysz [emoji110]!!!
Czyli te plamienie co miałaś to mogło być już to..
Dobrze, że poszłaś do lekarza .

Nie wiem czy jest to jakiekolwiek pocieszenie, ale dziewczyny którym zdarzyło się poronienie bardzo szybko zachodziły w kolejna ciążę, także liczę, że u Ciebie też tak będzie [emoji173][emoji173][emoji173]
Baankaa ma racje ja po poronieniu zatrzymanym w grudniu tera jestem wśród grudniowych mam:))
 
Czuje taką pustkę. Staram się spać to nie myślę o Tym chociaż nie jest łatwo usnąć jak boli brzuch i mam skurcze.
Jak się pogorszy to mam pojechać do szpitala ale być samej bo teraz nikogo nie wpuszczają.
Ciężko by mi było. 😔😔😔
Moze przeciwbolowe jakies mocniejsze wez?
 
Czuje taką pustkę. Staram się spać to nie myślę o Tym chociaż nie jest łatwo usnąć jak boli brzuch i mam skurcze.
Jak się pogorszy to mam pojechać do szpitala ale być samej bo teraz nikogo nie wpuszczają.
Ciężko by mi było. 😔😔😔
Na pewno nie będzie Ci łatwo ale to zazwyczaj jedna doba i do domu..
I tak następna ciąża jest silniejsza na pewno się uda!
 
reklama
Będziesz kochana zobaczysz [emoji110]!!!
Czyli te plamienie co miałaś to mogło być już to..
Dobrze, że poszłaś do lekarza .

Nie wiem czy jest to jakiekolwiek pocieszenie, ale dziewczyny którym zdarzyło się poronienie bardzo szybko zachodziły w kolejna ciążę, także liczę, że u Ciebie też tak będzie [emoji173][emoji173][emoji173]
Tak to jest jakieś pocieszenie, musisz się pozbierać i dasz radę. Ja w grudniu poroniłam około 5tc A teraz jestem w 11tc . Wszystko będzie dobrze!! Trzymam kciuki żeby wam się udało 🤗😘
 
Do góry