reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny, długo nie pisałam bo te 2 tygodnie ledwo żyje. Praca, lekcje zdalne z corka, mdłości, bóle głowy i brak chęci do wszystkiego. Nie wiem juz co jeść bo wszystko mnie odrzuca: jajka, mięso, ryby. Jedynie przyswajam owoce ale po nich jestem wiecznie głodna :) dzis miałam usg i słyszalne serduszko i mam termin uwaga na 31.12 czy któraś tez ma taki? :)
Ja nie toleruje mięsa, praktycznie wcale go nie jem. Również teraz uwielbiam owoce no ale ta fruktoza... więc trochę ograniczam. Z kolei mięso jest bardzo ważne na tym etapie do rozwoju dziecka, mam wizytę za tydzień muszę zapytać lekarza co z tym fantem zrobić co jeść w zamian, może jakieś witaminy. Czuję zapach mięsa i mnie odrzuca, nawet wędliny, a zupy na kurczaku to jakaś masakra nie przełknę na indyku lub wieprzowinie, ewentualnie mieszane to jakoś zjem 😜
 
reklama
Cześć dziewczyny...
Nie śpię od 3.30. I czarno widzę...chyba nie zasnę bo o 11.30 lekarz a ze mnie kłębek nerwów.
Życzę Wam miłej środy i trzymam kciuki za brak wymiotów i mdłości oraz za wszystkie dziewczyny, które dzisiaj też mają wizytę [emoji3590]
Powodzenia ✊✊
 
Cześć dziewczyny...
Nie śpię od 3.30. I czarno widzę...chyba nie zasnę bo o 11.30 lekarz a ze mnie kłębek nerwów.
Życzę Wam miłej środy i trzymam kciuki za brak wymiotów i mdłości oraz za wszystkie dziewczyny, które dzisiaj też mają wizytę [emoji3590]


Powodzenia ! Trzymam mocno kciuki za Ciebie . Za Was ❤
 
Trzymamy kciuki [emoji173] dawaj znać od razu po wizycie [emoji173][emoji110]
Cześć dziewczyny...
Nie śpię od 3.30. I czarno widzę...chyba nie zasnę bo o 11.30 lekarz a ze mnie kłębek nerwów.
Życzę Wam miłej środy i trzymam kciuki za brak wymiotów i mdłości oraz za wszystkie dziewczyny, które dzisiaj też mają wizytę [emoji3590]
 
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.
 
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.
Poronienie zatrzymane... Wiem co czujesz i bardzo współczuję trzymaj się następnym razem. Na pewno się uda!
 
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.

To normalne że czujesz ból i żal, ale nie wiń siebie, to się niestety czesto zdarza na początku ciąży i w zasadzie to w większości, o ile nie w każdym przypadku z powodu wady płodu, z tym nic nie mogłaś zrobić. Doczekasz się na swojego Aniołka i będziesz najwspanialszą mamusią na świecie ❤ Trzymam kciuki za Ciebie😘
 
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.
Tak mi przykro 😭😭😭 trzymaj sie i nie poddawaj chociaż wiem jak teraz musi byc ciezko i zadne slowa nie sa w stanie nic zmienic 😔😔😔
 
reklama
To normalne że czujesz ból i żal, ale nie wiń siebie, to się niestety czesto zdarza na początku ciąży i w zasadzie to w większości, o ile nie w każdym przypadku z powodu wady płodu, z tym nic nie mogłaś zrobić. Doczekasz się na swojego Aniołka i będziesz najwspanialszą mamusią na świecie ❤️
Poronienie zatrzymane... Wiem co czujesz i bardzo współczuję trzymaj się następnym razem. Na pewno się uda!
Poronienie zatrzymane... Wiem co czujesz i bardzo współczuję trzymaj się następnym razem. Na pewno się uda!
Staram się wierzyć ale boję się przeżyć to drugi raz. Dziękuję za wsparcie kochane
Jakby nie mąż to nie wiem jakbym sobie z tym poradziła .
Podobno druga ciąża po poronieniu jest silniejsza . Powiem tylko że wmawiam sobie że to był 7 tydzień chociaż już je kochałam . Ale bym gorzej to przeszła jakby to była bardziej zaawansowana ciąża.
 
Do góry