reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Mam kilka poronień za sobą... Będziesz czuć pustkę i ból. Ale wierzę mocno, że już niedługo zostaniesz mamą i będziesz cieszyć się swoim upragnionym maleństwem. Dużo sił.
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. [emoji26]
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie[emoji173].
 
reklama
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. [emoji26]
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie[emoji173].
Tak bardzo mi przykro [emoji3064] trzymaj się kochana [emoji173]️
 
@JustynaM69 Przykro mi bardzo kochana. Znam ten ból. Nic go jeszcze długo nie ukoi. Mam nadzieję że uda się samoistnie bez wizyty w szpitalu. Ja tak miałam też w 7tc, całkowite samoistne, po wszystkim (najgorszy "okres" ever) gin powiedział że czysto i trzy miesiące później byłam już w zdrowej donoszonej ciąży. Trzymam kciuki za Ciebie i przytulam!
 
reklama
Do góry