reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No

jeśli się zapłaci i zrobi badania to jasne. Ale bez tego niestety nie.

Tak. Wszystko już wyjaśniłam Koleżance. Zapłaciłam.
Natomiast dostalam 2 miesiące urlopu wychowawczego i pieniądze na pochówek plus zwrot także wyszło na plus .
Jeśli można w tej sytuacji tak to powiedzieć.
Kobiety różnie reagują.
Ja chciałam się pożegnać i nadać imię.
Z tym chyba nie ma co dyskutować .
Jednak każda kobieta powinna wiedzieć jakie ma prawa i co Jej przysługuje i wybrać swoją najlepszą drogę dla Niej i Jej Rodziny i tego nie ma co wartościowac .
 
reklama
Na pochówek dostaje się zasiłek pogrzebowy 4000 tys, to aż nadto, żeby pokryć koszty badań genetycznych.
O tego nie wiedziałam. Spr koszt badań i to co byśmy chcieli wynosiło ok 5tys za wszystko, więc odpusciliśmy. Poza tym nie zniosła bym pochówku... A tak był po prostu zabieg, swoje przecierpiałam i jest jak jest... :)
 
O tego nie wiedziałam. Spr koszt badań i to co byśmy chcieli wynosiło ok 5tys za wszystko, więc odpusciliśmy. Poza tym nie zniosła bym pochówku... A tak był po prostu zabieg, swoje przecierpiałam i jest jak jest... :)
Do tego, żeby pochować zarodek, potrzeba wyłącznie określenia jego płci, a to kosztuje ok. 500 zł.
Mam nadzieję, że już ci się nigdy ta wiedza nie przyda.
 
Do mamusiek co juz mają dzieci. :)
Miałyście dla dziecka cos takiego (nie wiem jak sie nazywa), ze sprawdza jak dziecko spi czy oddycha i w razie w.. Jakos pika. :)
Nie wiem czy wiecie o co chodzi. Mialam w rodzinie przypadek śmierci łóżeczkowej u miesiecznego dziecka i chyba cos takiego kupię..
Monitor oddechu. Ja nie miałam przy Gabi ale teraz będę miała na 100 %.
 
To wiem, że aby pochować potrzebna jest płeć . tylko na tym akurat nam najmniej zależało. Jak mieliśmy badać to w kierunku wad czy chorób. Płeć w sumie była bez znaczenia bo i tak nie chcieliśmy chować.
Ale nawet się nie spodziewałam, że tyle się dostaje :o
Do tego, żeby pochować zarodek, potrzeba wyłącznie określenia jego płci, a to kosztuje ok. 500 zł.
 
Dziewczyny wybaczcie ze truje, przyjrzalam sie dzis temu pecherzykowi i zauwazylam tam w srodku kulke jakby otoczke.. na dole w pecherzu ,golym okiem widac.. 🙄
 

Załączniki

  • 158935209780584378278.jpg
    158935209780584378278.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry