reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wiecie, ze ja nigdy w zyciu nie zrobilam sobie paznokci, tzn sama sobie pomalowac to tak, ale tez rzadko, wlasnie glownie przez prace no i przez to, ze mam strasznie slabe paznokcie. Kilka razy mialam ochote isc, ale ze tu glownie chinczycy sie tym zajmuja, to jakos mnie troche odstrasza, Bo nie wiem jak w tych zakladach z higiena.
Nie idz do chińczyka. :)
Zero prawidłowej budowy, ogolnie jak widzę icj pracę to nóż sie otwiera. Plus oni nie dbają o sterylizację zbyt dobrze :/
 
Wiecie, ze ja nigdy w zyciu nie zrobilam sobie paznokci, tzn sama sobie pomalowac to tak, ale tez rzadko, wlasnie glownie przez prace no i przez to, ze mam strasznie slabe paznokcie. Kilka razy mialam ochote isc, ale ze tu glownie chinczycy sie tym zajmuja, to jakos mnie troche odstrasza, Bo nie wiem jak w tych zakladach z higiena.
Ja miałam raz w życiu, na ślub ;)

Ogólnie nieprzesadnie podobają mi się długie paznokcie, hybrydy są dla mnie za grube. Zresztą ja uprawiałam do niedawna sporo sportów i to też było przeszkodą w hodowaniu. Najbardziej lubię takie zadbane, naturalne, ciut za palec wystające. Albo chociaż takie w neutralnych kolorach niezbyt długie :D Taki mam nietypowy gust na dzisiejsze czasy :D
 
Kurcze umowilam sie na prenatalne 04.06 i mam dylemat. Kosztuja 120€ a z testem pappa 185€ i nie wiem czy robic z pappa czy bez...boje sie ze mi powychodzi jakies prawdopodobienstwo a w samych prenatalnych bedzie ok i bede umierac ze stresu...mam straszny problem co wybrac. Doradzcie mi
 
U mnie jakby polecialy ostre slowa to cala rodzinka by sie na mnie zjechala, wydzwanialiby itp juz to przerabialam 3 lata temu jak sie postawilam to bylam najgorsza itp..potem mnie przepraszali bo sie okazalo ze szwagierka nadawala na mnie jakies klamstwa a potem sie przyznala...patologia niestety to jest...religijna ale patologia
Uwierz mi, ze wiem jak wyglada taka religia 😂 dodaj sobie do tego kardynała w rodzinie 😂
Ogolnie ja nie raz uslyszalam, ze mysleli ze jestem inna. Ze bede matka. Matka powinna być religijna.. Chodzić do kosciola najlepiej codziennie. Ogólnie masakra. :D nawet mi obrazki chcą religijne wieszac w moim domu 😂 bo krzyż to za mało :)
 
Kurcze umowilam sie na prenatalne 04.06 i mam dylemat. Kosztuja 120€ a z testem pappa 185€ i nie wiem czy robic z pappa czy bez...boje sie ze mi powychodzi jakies prawdopodobienstwo a w samych prenatalnych bedzie ok i bede umierac ze stresu...mam straszny problem co wybrac. Doradzcie mi

Zrób z pappa , przynajmniej ja myśle ze jak robić to całość
 
reklama
Do góry