reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

To moze zrobie z pappa. Ale teraz mam problem taki ze kazali mi przyjsc samej bez os. Towarzyszacej a ja sie przeciez nie dogadam. I nwm czy isc tam i błagac zeby moj ze mna wszedl bo nie rozumiem czy co 😂😂😂
Zainstaluj sobie aplikacje, ktora tlumaczy na bierzaco rozmowe. Moja mamá tak kiedys z moim tesciem rozmawiala 😂😂😂
 
reklama
Ja jestem kosmetologiem, u mnie w pracy jeszcze właściciele nie wiedzą, gdyż czekam do wizyty serduszkowej, teraz mam trochę ułatwione zadanie bo rządowo jesteśmy zamknięci, ale raczej będę z właścicielami grała w otwarte karty :-) mało tego ! Ja mam nawet osobę do pracy już za mnie [emoji23]
U mnie prócz męża o ciąży nie wie na razie nikt [emoji16][emoji120]
A co do hybrydek właśnie dziś sobie zrobiłam świeżutkie [emoji4]
 
reklama
To tetno podaje lekarz czy jest moze na usg gdzies podane 😂 bo mi nie powiedzial, ja sie nie pytalam a ze powiedzial ze wszystko super to juz bylam zbyt podekscytowana zeby nawet myslec o pytaniu sie czegokolwiek 😂
Często jest napisane na zdjęciu na którym lekarz robił pomiar tętna(takie fale). Jest to oznaczone skrótem FHR
 
Do góry