reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Co do lakieru do porodu to u nas w szpitalu wiem, ze robią problemy jak jest jakis kolor... Kazują od razu zmywac, zrywac i wgl :)
Mysle ze co szpital to inaczej :)
 
reklama
Ja od kiedy jestem za granica (juz 10 lat) zawsze pracowalam w roznego typu restauracjach, a teraz marzy mi sie zeby zajac sie juz wylacznie robieniem tortow, mam nadzieje, ze po kwarantannie znowu sie to rozkreci. Teraz nie pracuje.
 
To dobrze że na zmiany😉ja pracuje w domu z synkiem jak się nie wyrabiam z zamówieniem to późnym wieczorem staram się nadrobić albo małego do tesciowej na 4godz zawioze😉bywa ciężko ale u nas najbliżej przedszkole przyjmuje dzieci od 3 lat a do żłobka nie mam serca oddawać...chociaz tak czasem trzeba😉

Właśnie ja tez chce dopiero do przedszkola :) mogłabym nie pracować bo mój mąż dobrze zarabia ale ja nie z tych co w domu siedza i tylko wydaja :)
 
@Piernik98 z religijnością nie wygrasz. To trochę jak wyprany mózg. Jak mama albo teściowa cos mi mowia, to mowie ze jestem dorosła, mam swoj rozum i jesli chca zebym siedziała z nimi to niech darują. Ogólnie tez mamy z tym ciezki kaliber... Ale my nie dajemy wchodzić na głowę. Leca ostre słowa :)
 
Wiecie, ze ja nigdy w zyciu nie zrobilam sobie paznokci, tzn sama sobie pomalowac to tak, ale tez rzadko, wlasnie glownie przez prace no i przez to, ze mam strasznie slabe paznokcie. Kilka razy mialam ochote isc, ale ze tu glownie chinczycy sie tym zajmuja, to jakos mnie troche odstrasza, Bo nie wiem jak w tych zakladach z higiena.
 
@Piernik98 z religijnością nie wygrasz. To trochę jak wyprany mózg. Jak mama albo teściowa cos mi mowia, to mowie ze jestem dorosła, mam swoj rozum i jesli chca zebym siedziała z nimi to niech darują. Ogólnie tez mamy z tym ciezki kaliber... Ale my nie dajemy wchodzić na głowę. Leca ostre słowa :)
U mnie jakby polecialy ostre slowa to cala rodzinka by sie na mnie zjechala, wydzwanialiby itp juz to przerabialam 3 lata temu jak sie postawilam to bylam najgorsza itp..potem mnie przepraszali bo sie okazalo ze szwagierka nadawala na mnie jakies klamstwa a potem sie przyznala...patologia niestety to jest...religijna ale patologia
 
reklama
Do góry