reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Kurcze umowilam sie na prenatalne 04.06 i mam dylemat. Kosztuja 120€ a z testem pappa 185€ i nie wiem czy robic z pappa czy bez...boje sie ze mi powychodzi jakies prawdopodobienstwo a w samych prenatalnych bedzie ok i bede umierac ze stresu...mam straszny problem co wybrac. Doradzcie mi
Ja bym robila z pappa. U nas robią od razu z pappa i kosztują 400zl. Jedyna taka możliwość zeby to zrobić. :)
 
reklama
To moze zrobie z pappa. Ale teraz mam problem taki ze kazali mi przyjsc samej bez os. Towarzyszacej a ja sie przeciez nie dogadam. I nwm czy isc tam i błagac zeby moj ze mna wszedl bo nie rozumiem czy co 😂😂😂
 
To moze zrobie z pappa. Ale teraz mam problem taki ze kazali mi przyjsc samej bez os. Towarzyszacej a ja sie przeciez nie dogadam. I nwm czy isc tam i błagac zeby moj ze mna wszedl bo nie rozumiem czy co 😂😂😂
Moze to Ci przejść. Rozmawiałam dzisiaj z siostrą. Jej kolezanka dzisiaj rodziła w Austrii wlasnie i maz powiedzial ze musi być bo ona nie mowi po niemiecku i przeszlo. :)
 
Kurcze umowilam sie na prenatalne 04.06 i mam dylemat. Kosztuja 120€ a z testem pappa 185€ i nie wiem czy robic z pappa czy bez...boje sie ze mi powychodzi jakies prawdopodobienstwo a w samych prenatalnych bedzie ok i bede umierac ze stresu...mam straszny problem co wybrac. Doradzcie mi
Nie umiem Ci doradzic, powiem tylko, ze ja w pierwszej ciazy nie robilam Pappa. Wtedy mialam 27 lat, a tu mloda jestes to chyba prawdopodobienstwo jakichs wad jest niewielkie.
 
Kurcze umowilam sie na prenatalne 04.06 i mam dylemat. Kosztuja 120€ a z testem pappa 185€ i nie wiem czy robic z pappa czy bez...boje sie ze mi powychodzi jakies prawdopodobienstwo a w samych prenatalnych bedzie ok i bede umierac ze stresu...mam straszny problem co wybrac. Doradzcie mi
Moja przyjaciółka miała tak że zdecydowała się na samo prenatalne bez pappy, z samego usg wyszło duże prawdopodobieństwo trisomi, ale lekarz namówił ja jednak na pappe i po połączeniu wynikow w tym specjalnym programie wyszło że z pappa jednak wychodzi mniejsze prawdopodobieństwo choroby niż bez niej
 
reklama
Nie umiem Ci doradzic, powiem tylko, ze ja w pierwszej ciazy nie robilam Pappa. Wtedy mialam 27 lat, a tu mloda jestes to chyba prawdopodobienstwo jakichs wad jest niewielkie.
Niby jestem mloda bo mam 21 lat ale moj nazeczony ma malformacje tetniczo zylną. Niby nie choroba przekazywana genetycznie tylko jakis tam problem wyszedl akurat u niego ale mam jakies takie poczucie zeby chyba zrobic
 
Do góry