reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny a czym się na co dzień zajmujecie ?
Ja pracuje na szpitalnym oddziale ratunkowym i głównie znieczulam chorych do zabiegów 😁teraz wiadomo na l4

Ja jestem z zawodu i zamiłowania kosmetyczka ale od kiedy mam syna pracuje w drogerii w godzinach popołudniowego nocnych zeby zamieniać się z mężem i nie musieć synka dawać do żłobka ;)
 
reklama
Czemu tak pozno wizyta?

Gratulacje ❤
Moi rodzice mieszkają okolo 20km dalej ale oni raczej sie nie wtrącają do naszego życia bo wiedza, ze odpyskuje 🤭 natomiast teściow tez mam spoko, mega nam pomogli przy remoncie, często przynoszą np jakieś warzywa, czasem sie dogadujemy i np albo oni albo ja robię obiad. Np dzisiaj robią kapuśniak i dostaniemy 😊albo jak idą na zakupy tp często nam tez zrobią :) ale boje sie ze zwariują jak bedzie dziecko.. Maja tez jakieś tam swoje dobre rady i boje się ze beda próbowali wszystkiego 🙊 przecież mąż chyba wyjdzie z siebie jak nam dziecko nauczy jakiś piesni religijnych 😂😂🤭 a boje sie ze jak bede sama z dzieckiem a maz w pracy to będzie ciagle cos 🙊
Ja tak samo czuje że chłopak mąż że dziewczynka kalendarz chiński też że dziewczynka a ponoć ten kalendarz ma sprawdzalność w 80procent
A masz powyzej 35lat? Bo badanie Pappa jest refundowane tylko dla kobiet powyzej 35r.ż. ;(
Tak mam.
 
Staram sie narazie nie wybuchnąć. Jest ciezko ale jeszcze daje rade 😂 na szczescie moj facet jest po mojej stronie i razem smiejemy sie z jej "wskazowek"...powiem jeszcze ze jako osoba nie chodzaca do kosciola codziennie od okolo 18 do 22 sluchamy rozanca, mszy i spiewow ktore wlacza tesciowa.
A pro po moze ktos wie w jaki sposob grzecznie powiedziec tej kobiecie aby dala nam spokoj. Chodzi o to ze dzien w dzien mowi zebysmy wierzyli w boga, mi mowi zebym z nia rozance odmawiala. Jak facet staje w mojej obronie to tesciowa mowi "nie mowie do ciebie" wiec w sumie namawia mnie...ja uczestniczyc w tym nie chce ale dzien w dzien to samo dręczenie...jak powiedziec zeby sie odczepila z tym zeby sie nie obrazila 🙈🙈🙈 help 😂
Kochana mamo nie.musze odmawiac rozanca do Boga bo wiem ze on jest we mnie chce teraz odpoczac i prosze uszanuj to ze jestem w ciazy
 
Ja jestem z zawodu i zamiłowania kosmetyczka ale od kiedy mam syna pracuje w drogerii w godzinach popołudniowego nocnych zeby zamieniać się z mężem i nie musieć synka dawać do żłobka ;)
To dobrze że na zmiany😉ja pracuje w domu z synkiem jak się nie wyrabiam z zamówieniem to późnym wieczorem staram się nadrobić albo małego do tesciowej na 4godz zawioze😉bywa ciężko ale u nas najbliżej przedszkole przyjmuje dzieci od 3 lat a do żłobka nie mam serca oddawać...chociaz tak czasem trzeba😉
 
Nie mów tak o sobie. Pomysł sama ile mijasz ludzi np otyłych I czy zastanawiasz się czemu I oceniasz ? Powiem po swoim przykładzie.. Nie zwracam uwagi na to co mają inni.. A na siebie bardzo.. i z nadwagą jestem skrępowana , zle mi z tym itd I wiem że inni tego aż tak nie widzą jak ja. Jedyną osobą która potrafi mi rozgryźć jest moja mama :o I osoby w jej wieku.. np sąsiadki z miejsca gdzie się wychowywalam :o


Mi ostatnio brat mojego ojca (nie żyje juz-ojciec) rozmawiał z moja mama, mama zawołała żebym się przywitała. Przywitała się A on .. "cześć gruba" też mi się przykro zrobilo .. następnym razem odpowiem czesc głupi..
Nie wiem czy to kwestia pokolenia.. Ale właśnie osoby które mnie znają od dziecka pozwalają sobie na takie teksty.. raz schudłam ok 25 kg I wiesz że moja mama jak jej pokazuje zdjęcia (mieszkała z nami jak się odchudzalam) stwierdziła że nie pamięta żebym tak schudła I że ttobie sa z wtedy zdj.. dopiero jak zobaczyła że mam swoją córkę na rękach to hm uwierzyła.. Ale przykre bylo to że jako jedyna nie widziała mojego sukcesu.



Co do wiary to przeczytaj teściowej prawdziwe drugie przykazanie.. modlenie się do Maryi, z rozancami, do krzyża na którym wisi Jezus.. do obrazów i figurek to balwochwalstwo.. I tacy ludzie nie mają zbawienia.. zamiast włączać mszę i słuchać jakiegoś księdza niech poczyta nowy testament ;)
Jakbyś chciała to mogę Ci podesłać cytaty które może spowodują że przestanie Cię męczyć, tzn że to co robi jest źle wiec tymbardziej niech nie namawia Ciebie.

Cieszę się z waszych dzisiejszych wizyt dziewczyny.

Ja szłam do porodu paznokciami na dłoniach na nogach nie mialam.

Ja sobie robię sama Ale ostatnio nie mam na to siły wiec mam proste jak french :/

Mi dziś znowu nie dobrze.. Ale uwaga na mdlosci pomogło słodkie :D haha
Masz racje. Dziekuje za pocieszenie. Podeslij prosze te cytaty 😊
 
reklama
Do góry