reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

126. Powiedziała, ze dokładnie takiego by się spodziewała na tym etapie bo jak zaczyna bić to jest 110 a później rośnie ;)


Tak jest, bardzo szczęśliwy. I jeszcze na 22 maja udało mi się zapisać do niej na kolejna wizytę ;) a ta pani ginekolog cudowna jest, młoda, sama dopiero została mama drugi raz wiec z dwóch stron ma doświadczenie ;)

Mąż już pooglądał zdjęcia, jeszcze zanim majtki założyłam w łazience to mu napisałam, ze jest ok ;p

Koniecznie napisz jak się nazywa może będzie mi dane się do niej zapisać ;)
 
reklama
Dziewczyny ratujcie,😐od 3 dni wstaje połamana-doslownie😩boli mnie lewa ręką i cały bark, łącznie z mięśniami przy kręgosłupie...dzisiaj rano nie mogłam wstać a co dopiero ubrać siebie i synka bo ręki podnieść nie mogę. Mój synek od kilku dni budzi się w nocy o 3 i śpi z nami, wychodzą mu zęby trójki, jest marudny, w nocy wierci się. Kończy się tym że śpię na boku i nie mogę się obrócić bo moi mężczyźni zajmują większość łóżka. Wróciłam przed chwilą od bratowej która zajmuje się masażem...bolalo jak diabli ale trochę lepiej, okazało się że mam stan zapalny...polecila mi kupić masc ibuprom sport ale czytam na ulotce że nie jest polecany dla kobiet w ciąży Miałyście kiedyś taki problem? Jak sobie z takim bólem poradzić...
Ja mam mega problemy z odcinkiem szyjnym i ledzwiowy kręgosłupa i dzisiaj pytałam powiedział że nic nie brać i nie smarować do 13 tygodnia, nawet paracetamolu. Tylko w ostateczności.
 
Dziewczyny a czym się na co dzień zajmujecie ?
Ja pracuje na szpitalnym oddziale ratunkowym i głównie znieczulam chorych do zabiegów 😁teraz wiadomo na l4
 

Załączniki

  • 51F958FC-714B-4AFC-8DA2-382A2A5CD29F.jpeg
    51F958FC-714B-4AFC-8DA2-382A2A5CD29F.jpeg
    100,9 KB · Wyświetleń: 89
Ja mam mega problemy z odcinkiem szyjnym i ledzwiowy kręgosłupa i dzisiaj pytałam powiedział że nic nie brać i nie smarować do 13 tygodnia, nawet paracetamolu. Tylko w ostateczności.
To mnie teraz zmartwilas
😳 bo już od 4dni smaruje ibuprom sport i ulga jest chociaż w nocy lepiej śpię.Smaruje tylko dwa razy dziennie jak już nie daje rady siedzieć ani polezec mam nadzieję że to nie zaszkodzi...
 
Ja przed pierwszą ciąża zajmowałam się drukowaniem i naklejaniem kaligrafii na wagony Intercity😁w państwowej firmie ale po macierzyńskim nie przedluzyli mi umowy.Mialam wyjście awaryjne bo zajmowal się i nad zajmuje się szyciem firan, paneli itp.i po macierzyńskim założyłam własną działalność i tak do dnia dzisiejszego jednak mniej zamówień bo koronawirus ale nie narzekam na brak czasu😉
 
reklama
O dekolcie i plecach nie wspomne...tam nigdy tradziku nie mialam 😪 na mnie nie dzialaja zadne masci tylko retinoidy cos tam poprawe widzialam no ale teraz nie mozna ich stosowac. Smaruje pastą cynkową ale tez nic nie daje...wstyd mi nie tylko z twarzą ale i dekolt musze zaslaniac koszulkami az pod szyje. Tak mi przykro jest...teraz lato a ja taka tragedie mam. Gorąco bedzie, makijazem nie zakryje, na basen czy nad wode to nawet nie wspomne. Nawet nie wstyd mi tak przed obcymi ludzmi jak tesciowa, szwagierką i ogolnie rodzina nazeczonego. Oni wszyscy razem wzieci nigdy chyba ani 1 pryszcza nie mieli...i to doslownie i mam wrazenie ze po prostu z obrzydzeniem na to patrzą...znaczy no nie wiem ale ja na siebie patrze w ten sposob wlasnie.

Nie mów tak o sobie. Pomysł sama ile mijasz ludzi np otyłych I czy zastanawiasz się czemu I oceniasz ? Powiem po swoim przykładzie.. Nie zwracam uwagi na to co mają inni.. A na siebie bardzo.. i z nadwagą jestem skrępowana , zle mi z tym itd I wiem że inni tego aż tak nie widzą jak ja. Jedyną osobą która potrafi mi rozgryźć jest moja mama :o I osoby w jej wieku.. np sąsiadki z miejsca gdzie się wychowywalam :o
No szkoda nerwow...juz tyle lat ale jednak strasznie mi przykro jak patrze na te wszystkie dziewczyny z gladkimi buzkami...i jeszcze kuzyn mojego ostatnio mi powiedzial ze napewno bedzie dziewczyna bo mi urode odebrala. (Tak kiedys sie mowilo) Zamurowalo mnie...tak mi sie przykro zrobilo, ale udawalam ze mnie to nie rusza 😔

Mi ostatnio brat mojego ojca (nie żyje juz-ojciec) rozmawiał z moja mama, mama zawołała żebym się przywitała. Przywitała się A on .. "cześć gruba" też mi się przykro zrobilo .. następnym razem odpowiem czesc głupi..
Nie wiem czy to kwestia pokolenia.. Ale właśnie osoby które mnie znają od dziecka pozwalają sobie na takie teksty.. raz schudłam ok 25 kg I wiesz że moja mama jak jej pokazuje zdjęcia (mieszkała z nami jak się odchudzalam) stwierdziła że nie pamięta żebym tak schudła I że ttobie sa z wtedy zdj.. dopiero jak zobaczyła że mam swoją córkę na rękach to hm uwierzyła.. Ale przykre bylo to że jako jedyna nie widziała mojego sukcesu.

Staram sie narazie nie wybuchnąć. Jest ciezko ale jeszcze daje rade 😂 na szczescie moj facet jest po mojej stronie i razem smiejemy sie z jej "wskazowek"...powiem jeszcze ze jako osoba nie chodzaca do kosciola codziennie od okolo 18 do 22 sluchamy rozanca, mszy i spiewow ktore wlacza tesciowa.
A pro po moze ktos wie w jaki sposob grzecznie powiedziec tej kobiecie aby dala nam spokoj. Chodzi o to ze dzien w dzien mowi zebysmy wierzyli w boga, mi mowi zebym z nia rozance odmawiala. Jak facet staje w mojej obronie to tesciowa mowi "nie mowie do ciebie" wiec w sumie namawia mnie...ja uczestniczyc w tym nie chce ale dzien w dzien to samo dręczenie...jak powiedziec zeby sie odczepila z tym zeby sie nie obrazila 🙈🙈🙈 help 😂

Co do wiary to przeczytaj teściowej prawdziwe drugie przykazanie.. modlenie się do Maryi, z rozancami, do krzyża na którym wisi Jezus.. do obrazów i figurek to balwochwalstwo.. I tacy ludzie nie mają zbawienia.. zamiast włączać mszę i słuchać jakiegoś księdza niech poczyta nowy testament ;)
Jakbyś chciała to mogę Ci podesłać cytaty które może spowodują że przestanie Cię męczyć, tzn że to co robi jest źle wiec tymbardziej niech nie namawia Ciebie.

Cieszę się z waszych dzisiejszych wizyt dziewczyny.

Ja szłam do porodu paznokciami na dłoniach na nogach nie mialam.

Ja sobie robię sama Ale ostatnio nie mam na to siły wiec mam proste jak french :/

Mi dziś znowu nie dobrze.. Ale uwaga na mdlosci pomogło słodkie :D haha
 
Do góry