reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
To tetno podaje lekarz czy jest moze na usg gdzies podane 😂 bo mi nie powiedzial, ja sie nie pytalam a ze powiedzial ze wszystko super to juz bylam zbyt podekscytowana zeby nawet myslec o pytaniu sie czegokolwiek 😂
Powiedziala mi po tym jak odsłuchalysmy serducho ;)

w ogóle rozczuliła mnie (a ja się nie rozczulam, twarda baba ze mnie) - najpierw sama popatrzyła czy ok, potem mi pokazała wszystko, serduszko i puściła dzwiek bo wiedziała, ze po poronieniu to ważne,potem porobiła pomiary i na koniec znowu mi pokazała ekran żebym się mogła pozegnac z widokiem na trzy tygodnie i powiedziała, żebym zdrowo rosła. Kochana kobita, serio :D
Jak nie będzie do niej terminów na luxmed to już z mezem ustaliliśmy, ze będę prywatnie się umawiać bo za fajna jest ;)
 
Dziewczyny a normalnie malujecie paznokcie ? :p
Jako kosmetyczka mowie - oczywiście! :) nie ma żadnych przeciwskazań. Unikaj tylko światła lampy na brzuch :) ogólnie do samego konca klientki robią, przed pójściem do szpitala zdejmujemy i dajemy sama baze bez koloru bo gdyby cos bylo nie tak, jakies niedotlenienie to najpierw widac na paznokciach :)
 
Serio...prosze zrob test a nie wyszukuj znowu objawow. Nikt ci nie wywróży. Nie chce byc nie grzeczna ale co ci mamy powiedziec jedna ma zyly bo sie zrobily od nieczego inna od ciazy a inna nie ma wcale. Test albo beta ci rozjasni wszystko nie ma sie co doszukiwac kazdej drobnistki bo zeswirujesz moja droga. Jednak trzymam kciuki ❤ u mnie zyly pojawily sie kolo 6 tygodnia.
Ja mam ogromne piersi i zyly byly widoczne i bez ciazy :)
 
Jako kosmetyczka mowie - oczywiście! :) nie ma żadnych przeciwskazań. Unikaj tylko światła lampy na brzuch :) ogólnie do samego konca klientki robią, przed pójściem do szpitala zdejmujemy i dajemy sama baze bez koloru bo gdyby cos bylo nie tak, jakies niedotlenienie to najpierw widac na paznokciach :)
Mit , w czasie niedotlenienia ostatnia rzeczą na jaka zwraca się uwagę są paznokcie 😁
Ciemny lakier lub hybryda lub coś tam innego poprostu nie przepuszcza sygnału z pulsoksymetru ( do mierzenia tętna i saturacji)
 
Jako kosmetyczka mowie - oczywiście! :) nie ma żadnych przeciwskazań. Unikaj tylko światła lampy na brzuch :) ogólnie do samego konca klientki robią, przed pójściem do szpitala zdejmujemy i dajemy sama baze bez koloru bo gdyby cos bylo nie tak, jakies niedotlenienie to najpierw widac na paznokciach :)
No wlasnie a mozma zdjac wtedy tylko z paznokci u rąk i na stopach normalnie zostawic czy i tu i tu zdejmowac trzeba
 
Jako kosmetyczka mowie - oczywiście! :) nie ma żadnych przeciwskazań. Unikaj tylko światła lampy na brzuch :) ogólnie do samego konca klientki robią, przed pójściem do szpitala zdejmujemy i dajemy sama baze bez koloru bo gdyby cos bylo nie tak, jakies niedotlenienie to najpierw widac na paznokciach :)
Moja koleżanka też kosmetyczka😉szła do porodu mając na paznokciach hybryde to tylko zostawiła wskazujący paznokieć nie pomalowany😉
 
reklama
Jako kosmetyczka mowie - oczywiście! :) nie ma żadnych przeciwskazań. Unikaj tylko światła lampy na brzuch :) ogólnie do samego konca klientki robią, przed pójściem do szpitala zdejmujemy i dajemy sama baze bez koloru bo gdyby cos bylo nie tak, jakies niedotlenienie to najpierw widac na paznokciach :)

Super dziekuje pieknie czytałam ze można ale wiadomo człowiek się boi woli zapytać 😜
 
Do góry