reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam młodsza ciąże o 5 dni dziś 8+4 tam jest liczone od miesiączki bo miałam ostatnia 25 lutego ale ja mam cykle 34 dni 😜
To ta moja ciąża naprawde jest o dziwnie mlodsza, bo ja mialam ostatnio miesiaczke 20lutego, cykle 35 dniowe, a z usg wychodzi dzis 7+4 :D

Koleżanka rok temu rodziła w Matce Polce i byla zadowolona Wiem że mamy czas jeszcze😉 ale jestem po jednym cc i jeśli nie będzie przeciwwskazań chciałabym urodzić naturalnie a w szpitalach w mojej okolicy lekarze dla ich świętego spokoju wola zrobić drugie cięcie....
Witam w klubie... też chciałabym przeżyc vbac... A tez mam wrazenie, ze lekarzom to ostatnio latwiej zrobic ciecie, niz ryzykowac probe sn po cc...


Ja nie jestem zadowolona z segregatora mamyginekolog. Pod koniec ciazy w niektorych zakladkach nie mialam juz miejsca, trudno mi sie szukalo, gdy potrzebowalam czegos na szybko. Teraz planuje kupic normalny skoroszyt z wkladanymi foliowkami i po kolei wkladac wszystkie badania i tylko kolorowymi karteczkami zaznaczac np usg jednym kolorem, badania krwi innym, mysle ze o wiele szybciej bedzie mozna wszystko znalezc. Jedyny plus segregatora, ze sa tam fajne te wszystkie informacje :)
 
reklama
Ja chciałam się umówić na 7 maja bo wyjeżdżamy do domu na wsi i będziemy tam do 14 , i tak myśle sobie czy poczekać do 14 kiedy będzie 6+0 czy jednak pojąć zobaczyć czy ta ciąża w ogole jest , jakby 4 testy to było mało :D ale oby mój mąż się nie wygadał o ciąży , bo o syna to się jeszcze nie martwię :)
 
To ta moja ciąża naprawde jest o dziwnie mlodsza, bo ja mialam ostatnio miesiaczke 20lutego, cykle 35 dniowe, a z usg wychodzi dzis 7+4 :D


Witam w klubie... też chciałabym przeżyc vbac... A tez mam wrazenie, ze lekarzom to ostatnio latwiej zrobic ciecie, niz ryzykowac probe sn po cc...

A mogę zapytać z jakiego powodu miałaś pierwsze cc? I ile minęło już od tego porodu?
 
Hej Dziewczyny. Ja się stresuję znowu tym brakiem objawów. Dzisiaj wg OM 6+1.
Wizytę prywatną mam we wtorek 5 maja. Zarezerwowałam sobie potem po 3 tygodniach i po kolejnych trzech już na prenatalne. Jak wariatka 3 wizyty do przodu ale boję się że nie będzie wolnych terminów do lekarza, a nie wiem jak to działa w przypadku ciężarnych i regularnych wizyt [emoji848]
Podobno chodzi się do gina raz na miesiąc? Ale to by mi wyszło jedna za miesiąc a kolejna na prenatalne po zaledwie dwóch tygodniach więc chyba lepiej każda co 3 tyg? Sorry za takie głupie rozkminy [emoji13]
 
reklama
Do góry