reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej Dziewczyny. Ja się stresuję znowu tym brakiem objawów. Dzisiaj wg OM 6+1.
Wizytę prywatną mam we wtorek 5 maja. Zarezerwowałam sobie potem po 3 tygodniach i po kolejnych trzech już na prenatalne. Jak wariatka 3 wizyty do przodu ale boję się że nie będzie wolnych terminów do lekarza, a nie wiem jak to działa w przypadku ciężarnych i regularnych wizyt [emoji848]
Podobno chodzi się do gina raz na miesiąc? Ale to by mi wyszło jedna za miesiąc a kolejna na prenatalne po zaledwie dwóch tygodniach więc chyba lepiej każda co 3 tyg? Sorry za takie głupie rozkminy [emoji13]
Nie stresuj się brakiem objawów, a ciesz, ze możesz normalnie funkcjonować :) Na pewno wszystko jest ok :)
Zazwyczaj ginekolog mówi za jaki czas chce Cię widzieć na następnej wizycie, bo niektórzy np wymagają częstszych wizyt np co 2tygodnie, a inni co miesiąc :) ja teraz mam następna po 3tygodniach tak jak Ty się umowilas :)
 
reklama
Coz, czuję się źle. Muszę umówić się do psychiatry bo bardzo sobie ze wszystkim nie radzę. Dodatkowo tata w stanie poważnym, stan zapalny nie chce się zatrzymać, nie wiadomo jak tam będzie a nie mamy z nim kontaktu, bo przenieśli go na zwykły oddział, już nie leży na oiomie ale chyba będzie musiał tam wrócić. U mnie jest tylko maaarne plamienie, boję się, że to samo się nie rozwinie i będę musiała wrócić do szpitala na zabieg. Nawet brzuch mnie nie boli... A no i żeby nie było za mało złych wieści to jak skończy mi się l4 dostanę wypowiedzenie już tak na serio...
Strasznie przykro sie to czyta, sciskam Cie mocno i duzo sily zycze, napewno sie wszystko pouklada ❤️😘 Duzo zdrowka dla Taty.
Ja mialam troche podobna sytuacje w poprzedniej ciazy, jak poronilam i wzielam tydzien zwolnienia, jak szef sie dowiedzial z jakiego powodu, to akurat miesiac pozniej mial mi przedluzyc umowe i powiedzial, ze mi nie przedluzy, bo sie boi, ze zaraz znowu bede chciala zajsc w ciaze i mnie zwolnil 😞
 
Alez mnie drazni tesciowa....ogolnie to jestem tak zmeczona ze musze zrobic drzemke w dzien bo oczy mi same lecą, cos okropnego. Lekarz kazal mi lezec co konca 1 trymestru czyli okolo 4tyg jeszcze. Mowil zebym sie powstrzymala od aktywnosci raczej i wiekszosc lezala. Jestem ogolnie tez strasznie oslabiona. No ale tesciowa widzac mnie wychodzi z tekstem juz ktorys raz ze moze bym gdzies wyszla, pocwiczyla to sie rozbudzę, a ja za kazdym razem jej mowie ze w moim przypadku jest to nie wskazane...no ale minie dzien czy dwa i historia sie powtarza...mam dosc czemu ludzie tego nie rozumieja?
 
Alez mnie drazni tesciowa....ogolnie to jestem tak zmeczona ze musze zrobic drzemke w dzien bo oczy mi same lecą, cos okropnego. Lekarz kazal mi lezec co konca 1 trymestru czyli okolo 4tyg jeszcze. Mowil zebym sie powstrzymala od aktywnosci raczej i wiekszosc lezala. Jestem ogolnie strasznie oslabiona. No ale tesciowa widzac mnie wychodzi z tekstem juz ktorys raz ze moze bym gdzies wyszla, pocwiczyla to sie rozbudzę, a ja za kazdym razem jej mowie ze w moim przypadku jest to nie wskazane...no ale minie dzien czy dwa i historia sie powtarza...mam dosc czemu ludzie tego nie rozumieja?

Ostatnio przeczytałam, że kobieta w ciąży staje się "dobrem wspólnym" czy jakoś tak i każdy rości sobie prawo do pouczania 🤦‍♀️ Ja bym wybuchła, i bez ciąży jestem nerwowa 😂
 
reklama
Hello Mamuśki ! Witam się z Wami mam całe 2 cm i cudownie bijące serduszko, mamusia aż się popłakała 😜🥰 widać u mnie już główkę i raczki, nóżki chodź jesteśmy dopiero w 9 tc 😉 krwiak jeszcze jest ale Pan Doktor kazał się nim już nie przejmować tylko odpoczywać a on sam z czasem się wchłonie. Aaaaa ale się cieszę 😜😁😁😍❤️🥰😍🥰😍❤️
Cudownie ❤️😊
 
Do góry