reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A to moje młode :D wlazła na stół [emoji23]
1588252944742586181284.jpg
 
reklama
To nie daleko mnie :) i gdzie będziesz rodzic? Ja poprzednim razem wybralam szpital na Prostej.
I jakie były Twoje wrażenia na temat Prostej? Właśnie rozważam albo Czarnow, albo Prostą, mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu, dlatego mam dylemat, tak to bym poszła tam gdzie on dyzuruje :) Opinie o Prostej i Czarnowie są podzielone na Czarnowie boję się tłumów, a na Prostej lekceważenie ze względu na brak swojego lekarza
 
A to moje młode :D wlazła na stół [emoji23]Zobacz załącznik 1113471
Kochany Pieronek :* ja swojej pochowałam wszystkie większe zabawki. Dzisiaj konie i samochód. Stołki leżą na szafie.. Wchodzi gdzie popadnie. Dzisiaj chciała wejść na blat kuchenny. Później zabrała mój tusz i tak wyglądała. [emoji16]
IMG_20200430_090404.jpg
 
Kochany Pieronek :* ja swojej pochowałam wszystkie większe zabawki. Dzisiaj konie i samochód. Stołki leżą na szafie.. Wchodzi gdzie popadnie. Dzisiaj chciała wejść na blat kuchenny. Później zabrała mój tusz i tak wyglądała. [emoji16] Zobacz załącznik 1113474
Ala i Michasia to dwie rozrabiary, matko jakby one sie spotkaly to chyba by sie pozabijaly albo cos zmajstrowaly 😂😂😂😂 widac ze z jednego dnia i prawie z jednej godziny ❤❤❤😂
 
reklama
Do góry