reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@Piernik98 nie możesz być dla siebie taka surowa 🤗 dokładnie tak jak pisze @Tymon'sMom, pomysł, że to chwilowe. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to łatwe ponieważ ja do 22/ 23 roku życia miałam ta, że przed miesiączka wychodziły mi takie wielkie, białe pryszcze na brodzie i czole i nie zdążały zagoic się przed następna 😐 później się to unormowało, a teraz zaczęły wychodzić mi na polikach. Musimy przeczekać 🙂
Tylko ze ja mam 21 lat a tradzikowa masakre mam od 10 roku zycia...nie pamietam dnia bez nowego pryszcza...myslalam ze sie pogodzilam z tym ale jednak jak teraz sie przez hormony pogorszylo to chodze zalamana
 
Ale w luxmedzie?

ja zadzwoniłam na teleporade i Umówili mnie do tej samej pani ginekolog na Szewska ;) Ona wystawiła skierowanie na wizyte i powiedzIala, ze recepcja się skontaktuje żeby umówić godzinę ;)

Nie w luxmed preywatnie gdybym chciała pojsc ;) a ty jesteś juz na l4? Lekarka do której się zapisałam na teleporade tez przyjmuje na szewskiej :)
 
Jestem załamana. Wyć mi sie po prostu chce. Ponad 10 lat walczylam z okropnym tradzikiem i od roku juz bylo nawet powiem ze dobrze a od pol roku wrecz swietnie a teraz...to jest jakis koszmar. Nie moge na siebie patrzec, wstyd mi przed kim kolwiek sie pokazac naqet zakrywajac makijazem WIDAC. Cala twarz pokryla mi sie taką "kaszką" a do tego wielkie ropne bulwy. Sadze ze to hormony ale widze ze jest coraz gorzej. Dzis to juz po prostu suedze i płacze jest mi tak przykro...tyle lat z tym walczylam i w zyciu tego nie pokonam. Masa ciezkich i kosztownych lekow, masa badan i nic zupelnie nic nie pomaga 😭😭😭😭😭
A próbowałaś używać kosmetyków tylko z naturalnymi składami ? Pewnie tak, ale może warto zajrzeć na stronę na Facebooku (jeżeli posiadasz) na grupę twarzing tam niektórzy mają naprawdę poważne problemy z cerą a po wdrożeniu świadomej pielęgnacji i pomocy innych osób z grupy ładnie z tego wychodzą. Mi osobiście też bardzo pomogli 😊
 
Jeszcze jedno pytanie czy dostałaś od razu l4? Czy nie pytali o to ?
Wiesz co u mnie w systemie też była tylko teleporada dopiero po niej w systemie odblokowały się wizyty w placówce (gin dał skierowanie). Co do l4 ja dostałam wcześniej od ginekologa, u którego chcę prowadzić ciążę i który pracuje w szpitalu w którym będę chciała rodzic (to ważne, bo później w szpitalu jak nie jesteś pacjentką któregoś z lekarzy, który tam pracuje jesteś traktowana jako "niczyja")
 
Przynajmniej tyle ze facet mnie pociesza i twierdzi ze NIC nie ma...slepa nie jestem no ale dobrze ze probuje mnie pocieszyc chociaz
Bo Ty będziesz na to zwracać uwagę, tak to niestety działa ;) na szczęście ludzie w znakomitej większości nie dostrzegają aż tak niedoskonałości innych a nawet jak dostrzegają to nie ma to dla nich znaczenia ;)
Nie w luxmed preywatnie gdybym chciała pojsc ;) a ty jesteś juz na l4? Lekarka do której się zapisałam na teleporade tez przyjmuje na szewskiej :)
nie, nie ja pracuje zdalnie, własna działalność nie opłaca mi się l4 na razie ;)
 
reklama
Do góry