reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wiesz co u mnie w systemie też była tylko teleporada dopiero po niej w systemie odblokowały się wizyty w placówce (gin dał skierowanie). Co do l4 ja dostałam wcześniej od ginekologa, u którego chcę prowadzić ciążę i który pracuje w szpitalu w którym będę chciała rodzic (to ważne, bo później w szpitalu jak nie jesteś pacjentką któregoś z lekarzy, który tam pracuje jesteś traktowana jako "niczyja")

Wiem bo rodziłam w Strzelinie u mojego lekarza u którego właśnie teraz wizyta kosztuje 240 i było cudownie ;) mój poród i pobyt w szpitalu to jak wakacje w hotelu :)
 
Przynajmniej tyle ze facet mnie pociesza i twierdzi ze NIC nie ma...slepa nie jestem no ale dobrze ze probuje mnie pocieszyc chociaz
Moja przyjaciółka miała mega problemy z trądzikiem (ma jeszcze chora tarczycę). I ktos jej kiedyś polecił zrobić roztwór ( 0.5 litra wódki, 2 torebki tymianku) to się misza w słoiku. Przez dwa tygodnie codziennie się mieszka ten słoik, po dwóch tygodniach przelewasz roztwór przez sitko aby pozbyć się tymianku. I przemywasz sobie dwa razy dziennie twarz. Jej to mega pomogło.
 
Moje maluszki 😁
 

Załączniki

  • 4E7268B8-C6CB-4A9A-A602-40EEA7B73A05.jpeg
    4E7268B8-C6CB-4A9A-A602-40EEA7B73A05.jpeg
    106,2 KB · Wyświetleń: 56
Hej dziewczyny :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
@Piernik98 ja mam prawie 30 lat i do tej pory w okolicach @ mnie wywalalo, kolo nosa, na czole, brodzie. Do tego mam tradzik rozowaty i wrazliwa cere, czerowne poliki.... w poprzedniej ciazy mialam piekna cere, zadnej krostki. Zas w tej codziennie mnie wywala, w okolicach nosa i ust :( nie przejmuj sie tym az tak, bo szkoda nerwow.

@Mr.Alice nie wiem czy dobrze nick wpisalam ja yez ze świętokrzyskiego, ale z tej drugiej strony ;) Starachowice. Ale mieszkam w Dublinie

Co do mdlosci, u mnie raz sa, raz nie ma. 2 dni temu myslalam ze zniose jajo rwalo niesamowicie, wczoraj bylo troche lepiej, dzis na razie jest ok, ale boje sie co bedzie potem bo to mnie tak lapie z nienacka
 
reklama
Umów się telefonicznie, oni muszą Ci termin wyznaczyć w ciagu 2 tygodni od tego skierowania.
Tak miałam teleporadę. Na niej ginegolog wystawił mi skierowanie w trybie cito na konsultację ginekologiczną w placówce. O ile terminów na zwykła konsultacje gin w systemie pełno, to teraz jak mam skierowanie na "prowadzenie ciąży" (w katowicach tylko 1 placówka na Sowińskiego prowadzi kobiety w ciąży) nie ma żadnego terminu na kolejne 30 dni. Jeśli do tyg czasu nic nie złapię umówie się na teleporadę i poprosze o skierowanie na zwykłą konsultację ginekologiczną - obejmuje wszystkie placówki.
 
Do góry