reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tak miałam teleporadę. Na niej ginegolog wystawił mi skierowanie w trybie cito na konsultację ginekologiczną w placówce. O ile terminów na zwykła konsultacje gin w systemie pełno, to teraz jak mam skierowanie na "prowadzenie ciąży" (w katowicach tylko 1 placówka na Sowińskiego prowadzi kobiety w ciąży) nie ma żadnego terminu na kolejne 30 dni. Jeśli do tyg czasu nic nie złapię umówie się na teleporadę i poprosze o skierowanie na zwykłą konsultację ginekologiczną - obejmuje wszystkie placówki.

U nas w systemie tylko teleporada i mam nadzieje do 14 zrobić usg , to już będzie skończone 6 tygodni . Nie chce chodzić prywatnie skoro mam pakiet ful . We Wro są 2 placówki tylko dla ciężarnych . A prywatna wizyta z usg to 240 zł a gdzie badania . Chore te czasy :(
 
Tak miałam teleporadę. Na niej ginegolog wystawił mi skierowanie w trybie cito na konsultację ginekologiczną w placówce. O ile terminów na zwykła konsultacje gin w systemie pełno, to teraz jak mam skierowanie na "prowadzenie ciąży" (w katowicach tylko 1 placówka na Sowińskiego prowadzi kobiety w ciąży) nie ma żadnego terminu na kolejne 30 dni. Jeśli do tyg czasu nic nie złapię umówie się na teleporadę i poprosze o skierowanie na zwykłą konsultację ginekologiczną - obejmuje wszystkie placówki.

Jeszcze jedno pytanie czy dostałaś od razu l4? Czy nie pytali o to ?
 
U nas w systemie tylko teleporada i mam nadzieje do 14 zrobić usg , to już będzie skończone 6 tygodni . Nie chce chodzić prywatnie skoro mam pakiet ful . We Wro są 2 placówki tylko dla ciężarnych . A prywatna wizyta z usg to 240 zł a gdzie badania . Chore te czasy :(
Ale w luxmedzie?

ja zadzwoniłam na teleporade i Umówili mnie do tej samej pani ginekolog na Szewska ;) Ona wystawiła skierowanie na wizyte i powiedzIala, ze recepcja się skontaktuje żeby umówić godzinę ;)
 
Nie martw się, nikogo poza Tobą to tak naprawdę nie rusza ;)

ja mam akurat szczęście i przez całe życie łącznie z dorastaniem to miałam może 5 pryszczy. Ale moja najbliższa przyjaciółka z czasów nastoletnich miała wielki trądzik. I wiesz co? Nigdy na to nie zwracałam uwagi chyba, ze sama coś o tym wspomniała.
Nie martw się, po ciąży to zejdzie teraz hormony szaleją ;)
Przynajmniej tyle ze facet mnie pociesza i twierdzi ze NIC nie ma...slepa nie jestem no ale dobrze ze probuje mnie pocieszyc chociaz
 
reklama
Do góry