reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny 🙂 z tego co zdarzyłam nadrobić to szczerze gratuluję tym które już słyszały serduszko i są spokojniejsze ❤ ja dzisiaj mam 2 wizytę bo na pierwszej 2 tyg temu był tylko pęcherzyk.. Od 3 dni tak się nasilił u mnie strach że będzie coś nie tak, że aż wczoraj cały wieczór przepłakałam, a na dodatek dzisiaj rano po przebudzeniu zauważyłam, że piersi już nie są napiete, są takie normalne jak po miesiączce . Strasznie się denerwuje przed badaniem.
Czytalas moj pierwszy wpis tutaj? Tez mialam stresa z pustym pecherzykiem, mimo ze powinno juz byc dawno widac zarodek :) głowa do góry, bedzie dobrze :)

No ja właśnie dlatego wzięłam drugiego lekarza na NFZ, żeby za badania nie płacić takiej kasy ale pierwszą wizytę u niego mam 19.05 i to będzie 11 tydzień. Mam nadzieję że uda mi się ogarnąć te badania za darmoszke.
A masz powyzej 35lat? Bo badanie Pappa jest refundowane tylko dla kobiet powyzej 35r.ż. ;(

Cześć dziewczyny :) Jestem po wizycie i bardzo sie cieszę bo było serduszko 😍😍😍 Z usg ciąża młodsza 5+6 z OM 6+3. Byłam na wizycie z Luxmed ginegolog zlecił mi od razu wszystkie bad krew + mocz. Kolejną wizytę mam umówić za 2 tyg i wtedy będzie założona książeczka ciąży. A wy już macie założone?
W poprzedniej ciazy na wizycie gdzie bilo juz serduszko to ginekolog mi zalozyla, teraz jestem pod opieka innego ginekologa i tylko zlecil mi badania i poprosil o przeslanie wynikow jak bede miala to on to wpisze do ksiazeczki ciazy i mi ją wyda już uzupelniona na nastepnej wizycie, zeby nie tracic czasu podczas wizyty na pisanie w niej :) Wtedy tez ustalimy dokladny termin porodu, bo na razie to mam 3 rózne daty :D


Dziewczyny, czy wy tez jak cytujecie inne osoby i piszecie odpowiedz i przechodzicie na nastepna strone forum to wam ucina polowe waszej odpowiedzi? Trochę mnie to denerwuje, bo teraz ciagle jak cos napisze nowego to musze to kopiowac, zeby tylko sie nie ucielo i nie musiala znowu pisac tego samego...
 
A próbowałaś używać kosmetyków tylko z naturalnymi składami ? Pewnie tak, ale może warto zajrzeć na stronę na Facebooku (jeżeli posiadasz) na grupę twarzing tam niektórzy mają naprawdę poważne problemy z cerą a po wdrożeniu świadomej pielęgnacji i pomocy innych osób z grupy ładnie z tego wychodzą. Mi osobiście też bardzo pomogli 😊
Probowalam. Na grupiw tez jestem 😅 mojego tradziku nic nie ruszy chyba. Przeszlam nawet roczna kuracje izotekiem najsilniejszym lekiem a i tak nie pomoglo
 
Hej dziewczyny :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
@Piernik98 ja mam prawie 30 lat i do tej pory w okolicach @ mnie wywalalo, kolo nosa, na czole, brodzie. Do tego mam tradzik rozowaty i wrazliwa cere, czerowne poliki.... w poprzedniej ciazy mialam piekna cere, zadnej krostki. Zas w tej codziennie mnie wywala, w okolicach nosa i ust :( nie przejmuj sie tym az tak, bo szkoda nerwow.

@Mr.Alice nie wiem czy dobrze nick wpisalam ja yez ze świętokrzyskiego, ale z tej drugiej strony ;) Starachowice. Ale mieszkam w Dublinie

Co do mdlosci, u mnie raz sa, raz nie ma. 2 dni temu myslalam ze zniose jajo rwalo niesamowicie, wczoraj bylo troche lepiej, dzis na razie jest ok, ale boje sie co bedzie potem bo to mnie tak lapie z nienacka
No szkoda nerwow...juz tyle lat ale jednak strasznie mi przykro jak patrze na te wszystkie dziewczyny z gladkimi buzkami...i jeszcze kuzyn mojego ostatnio mi powiedzial ze napewno bedzie dziewczyna bo mi urode odebrala. (Tak kiedys sie mowilo) Zamurowalo mnie...tak mi sie przykro zrobilo, ale udawalam ze mnie to nie rusza 😔
 
reklama
Do góry