reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

O dekolcie i plecach nie wspomne...tam nigdy tradziku nie mialam 😪 na mnie nie dzialaja zadne masci tylko retinoidy cos tam poprawe widzialam no ale teraz nie mozna ich stosowac. Smaruje pastą cynkową ale tez nic nie daje...wstyd mi nie tylko z twarzą ale i dekolt musze zaslaniac koszulkami az pod szyje. Tak mi przykro jest...teraz lato a ja taka tragedie mam. Gorąco bedzie, makijazem nie zakryje, na basen czy nad wode to nawet nie wspomne. Nawet nie wstyd mi tak przed obcymi ludzmi jak tesciowa, szwagierką i ogolnie rodzina nazeczonego. Oni wszyscy razem wzieci nigdy chyba ani 1 pryszcza nie mieli...i to doslownie i mam wrazenie ze po prostu z obrzydzeniem na to patrzą...znaczy no nie wiem ale ja na siebie patrze w ten sposob wlasnie.
Nie martw się, nikogo poza Tobą to tak naprawdę nie rusza ;)

ja mam akurat szczęście i przez całe życie łącznie z dorastaniem to miałam może 5 pryszczy. Ale moja najbliższa przyjaciółka z czasów nastoletnich miała wielki trądzik. I wiesz co? Nigdy na to nie zwracałam uwagi chyba, ze sama coś o tym wspomniała.
Nie martw się, po ciąży to zejdzie teraz hormony szaleją ;)
 
reklama
O dekolcie i plecach nie wspomne...tam nigdy tradziku nie mialam 😪 na mnie nie dzialaja zadne masci tylko retinoidy cos tam poprawe widzialam no ale teraz nie mozna ich stosowac. Smaruje pastą cynkową ale tez nic nie daje...wstyd mi nie tylko z twarzą ale i dekolt musze zaslaniac koszulkami az pod szyje. Tak mi przykro jest...teraz lato a ja taka tragedie mam. Gorąco bedzie, makijazem nie zakryje, na basen czy nad wode to nawet nie wspomne. Nawet nie wstyd mi tak przed obcymi ludzmi jak tesciowa, szwagierką i ogolnie rodzina nazeczonego. Oni wszyscy razem wzieci nigdy chyba ani 1 pryszcza nie mieli...i to doslownie i mam wrazenie ze po prostu z obrzydzeniem na to patrzą...znaczy no nie wiem ale ja na siebie patrze w ten sposob wlasnie.
Moja corka tez miala z tym problem, ale ograniczyła nabial ,a pila duuuuzo mleka,serki,jogutty itd.. i poprawilo jej sie ,sprobuj ;)
 
Dziewczyna, a jak już macie zachcianki to na co najczęściej macie ochotę? Na jakie smaki?

U mnie rano tylko sucha bułka z masłem wchodzi + owoce , za to po poludniu mam smaki ( szczególnie na sushi z kurczakiem i wasabi 😍) lody , zupy, wszystko bym jadła 😂 przytylam już 2 kg przez 3 tyg 😄
Help😄

@Piernik98 też się zawsze przejmowałam cerą, jako nastolatka siedziałam tylko z lusterkiem w ręku i sprawdzałam twarz, każdy pryszcz to była tragedia, taka, że nawet z domu nie chciało mi się wychodzić ...też sądziłam,że ludzie patrzą i myślą, że to obrzydliwe ,marzyłam o gładkiej skórze .
Dopiero jakoś w wieku 25 lat to wszystko jakoś się unormowało ,miałam gładką buzię ale za to pojawiły się przebarwienia od słońca ,i teraz nie mogę opalać twarzy, bo ciemnieją i nie da się ich zasmakować podkładem ,no chyba że kilogramem 😄ale wiem co czujesz, pomyśl tylko, że to chwilowe ,taki etap i tyle .
 
Hej miałaś wcześniej telewizyte czy coś takiego ?
Tak miałam teleporadę. Na niej ginegolog wystawił mi skierowanie w trybie cito na konsultację ginekologiczną w placówce. O ile terminów na zwykła konsultacje gin w systemie pełno, to teraz jak mam skierowanie na "prowadzenie ciąży" (w katowicach tylko 1 placówka na Sowińskiego prowadzi kobiety w ciąży) nie ma żadnego terminu na kolejne 30 dni. Jeśli do tyg czasu nic nie złapię umówie się na teleporadę i poprosze o skierowanie na zwykłą konsultację ginekologiczną - obejmuje wszystkie placówki.
 
@Piernik98 nie możesz być dla siebie taka surowa 🤗 dokładnie tak jak pisze @Tymon'sMom, pomysł, że to chwilowe. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to łatwe ponieważ ja do 22/ 23 roku życia miałam ta, że przed miesiączka wychodziły mi takie wielkie, białe pryszcze na brodzie i czole i nie zdążały zagoic się przed następna 😐 później się to unormowało, a teraz zaczęły wychodzić mi na polikach. Musimy przeczekać 🙂
 
U mnie rano tylko sucha bułka z masłem wchodzi + owoce , za to po poludniu mam smaki ( szczególnie na sushi z kurczakiem i wasabi 😍) lody , zupy, wszystko bym jadła 😂 przytylam już 2 kg przez 3 tyg 😄
Help😄

@Piernik98 też się zawsze przejmowałam cerą, jako nastolatka siedziałam tylko z lusterkiem w ręku i sprawdzałam twarz, każdy pryszcz to była tragedia, taka, że nawet z domu nie chciało mi się wychodzić ...też sądziłam,że ludzie patrzą i myślą, że to obrzydliwe ,marzyłam o gładkiej skórze .
Dopiero jakoś w wieku 25 lat to wszystko jakoś się unormowało ,miałam gładką buzię ale za to pojawiły się przebarwienia od słońca ,i teraz nie mogę opalać twarzy, bo ciemnieją i nie da się ich zasmakować podkładem ,no chyba że kilogramem 😄ale wiem co czujesz, pomyśl tylko, że to chwilowe ,taki etap i tyle .

Za suszi będę tęsknić chyba najbardziej 🙂
 
reklama
Do góry