reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry kochane ❤️ Obudziłam się dzisiaj z bólem w podbrzuszu, później zaczęło mnie kłuć i trochę się wystraszyłam :/ Ostatnio trochę dźwigałam (mamy leżącą babcię pod opieką) i mam nadzieję, że to nie zaszkodziło... Ale chyba pora zacząć się oszczędzać. Dobrze że mam obiad z wczoraj, dzisiaj tylko leżę 😁
 
@martini6, @Rumiankowa, @Iz43ela trzymamy kciuki za wizyty ❤

Robilam ten test wyszła córka I jest cora.



No ja w uk I jest dokładnie tak samo.. Nie wiem jak u was z usg Ale u nas jak wsio ok to tylko w 12 I 20 tyg
Nie wiem. Ps sprawdzilo się za 5 I 4 razem w wcześniejszych ciazach nie robiłam.

@Akuku tak identycznie ,standardowo w 12 tyg i miedzy 16-20 tyg.( nasz ginekolog robi w 16)
Jeżeli tylko skończy się kwarantanna dla przyjeżdżających będę chciała do Polski jechać i zrobić porządne badania.
W pracy u nas już zapowiedzieli, że jeżeli ktoś wyjedzie poza Norwegię na wakacje, będzie musiał odbyć 2 tyg darmowej kwarantanny a jeżeli zachoruje to chorobowe mu się nie należy😲 jak u was to wygląda? Bo tutaj chyba nie zrezygnują z tej kwarantanny szybko,a ja wzięłam 4 tyg.urlopu w lipcu, którego juz przenieść nie mogę .

Ps.a ten test to się robi w którymś konkretnie tygodniu? Moze on bada stężenie hcg, jak bardzo wysokie to dziewczynkę pokazuje?


Cześć dziewczyny :) Jestem po wizycie i bardzo sie cieszę bo było serduszko 😍😍😍 Z usg ciąża młodsza 5+6 z OM 6+3. Byłam na wizycie z Luxmed ginegolog zlecił mi od razu wszystkie bad krew + mocz. Kolejną wizytę mam umówić za 2 tyg i wtedy będzie założona książeczka ciąży. A wy już macie założone?

Gratulacje😍
 
Cześć dziewczyny :) Jestem po wizycie i bardzo sie cieszę bo było serduszko 😍😍😍 Z usg ciąża młodsza 5+6 z OM 6+3. Byłam na wizycie z Luxmed ginegolog zlecił mi od razu wszystkie bad krew + mocz. Kolejną wizytę mam umówić za 2 tyg i wtedy będzie założona książeczka ciąży. A wy już macie założone?

Hej miałaś wcześniej telewizyte czy coś takiego ?
 
Nie płacz.. Może tylko początek ciąży tak na Cere wpłynął. Spytaj lekarza, może są jakieś leki które można przyjmować w ciąży. Zrób sobie jakieś maseczki, posmaruj buzię punktowo tormentiolem. Czymś co wysusza. I nie przejmuj się, ja mam cały dekolt w chrostach, na twarzy też zaczynają wychodzić. Z córka miałam czysta buzię a teraz się rozkręca.
O dekolcie i plecach nie wspomne...tam nigdy tradziku nie mialam 😪 na mnie nie dzialaja zadne masci tylko retinoidy cos tam poprawe widzialam no ale teraz nie mozna ich stosowac. Smaruje pastą cynkową ale tez nic nie daje...wstyd mi nie tylko z twarzą ale i dekolt musze zaslaniac koszulkami az pod szyje. Tak mi przykro jest...teraz lato a ja taka tragedie mam. Gorąco bedzie, makijazem nie zakryje, na basen czy nad wode to nawet nie wspomne. Nawet nie wstyd mi tak przed obcymi ludzmi jak tesciowa, szwagierką i ogolnie rodzina nazeczonego. Oni wszyscy razem wzieci nigdy chyba ani 1 pryszcza nie mieli...i to doslownie i mam wrazenie ze po prostu z obrzydzeniem na to patrzą...znaczy no nie wiem ale ja na siebie patrze w ten sposob wlasnie.
 
reklama
@martini6, @Rumiankowa, @Iz43ela trzymamy kciuki za wizyty ❤




@Akuku tak identycznie ,standardowo w 12 tyg i miedzy 16-20 tyg.( nasz ginekolog robi w 16)
Jeżeli tylko skończy się kwarantanna dla przyjeżdżających będę chciała do Polski jechać i zrobić porządne badania.
W pracy u nas już zapowiedzieli, że jeżeli ktoś wyjedzie poza Norwegię na wakacje, będzie musiał odbyć 2 tyg darmowej kwarantanny a jeżeli zachoruje to chorobowe mu się nie należy😲 jak u was to wygląda? Bo tutaj chyba nie zrezygnują z tej kwarantanny szybko,a ja wzięłam 4 tyg.urlopu w lipcu, którego juz przenieść nie mogę .

Ps.a ten test to się robi w którymś konkretnie tygodniu? Moze on bada stężenie hcg, jak bardzo wysokie to dziewczynkę pokazuje?




Gratulacje😍

Dziękuję bardzo 😊

Będąc tu z Wami trochę się uspokoiłam przed tym badaniem ❤️
 
Do góry