reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A mąż nie może spać osobno w takim przypadku, żebyście mieli więcej miejsca z małym?
Ja mam wyrwany mięsień na ramieniu, znam ten ból bo czasem płakałam, ani ręki podnieść ani spać. Altacetem smarowałam i brałam leki przeciwbólowe. Fajnie, że MA cie kto masować. Przynajmniej dwa razy w tygodniu byś do niej pochodziła to powinno pomóc
Mąż chciał przenieść się do salonu tylko w nim mamy bardzo niewygodny narożnik do spania a on musi się wysypiac bo tyra na dwa etaty i wstaje wcześnie.Chcialabym żeby się mógł wyspać i odpocząć🙂ale zabieram się za przeglądanie wygodnych kanap do salonu i zamawiam😉bo tak dalej nie damy rady.A taka bratowa to skarb,na sobotę się z nią umówiłam na kolejny masaż😉a znasz tabletki przeciwbólowe które można brać w ciąży?
 
Mój mąż też dba, żebym nie wychodziła niepotrzebnie z domu, nie dźwigała, czasem nawet sam z siebie obiad zrobi (właśnie tworzy leczo na jutro 🙈). U mnie z jedzeniem tragedia, podchodzą mi tylko owoce i nigdy nie wiem, co mi zaśmierdzi 😬 Ogólnie cały czas mi niedobrze, chociaż mnie nie mdli i nie wymiotuję, to jednak zanim coś zjem, to muszę się 15 razy zastanowić, czy na pewno mam na to ochotę i czy mnie nie cofnie 😂 Wcześniej potrafiłam zjeść sama kostkę cheddara do filmu, teraz na samą myśl mnie cofa 🤢
Mam dokladnie tak samo 😂 maz zjada
Cześć dziewczyny :) Jestem po wizycie i bardzo sie cieszę bo było serduszko 😍😍😍 Z usg ciąża młodsza 5+6 z OM 6+3. Byłam na wizycie z Luxmed ginegolog zlecił mi od razu wszystkie bad krew + mocz. Kolejną wizytę mam umówić za 2 tyg i wtedy będzie założona książeczka ciąży. A wy już macie założone?
super wiadomosc ;) ja na pierwszej jak bylam to nie bylo jeszcze zarodka i gin powiedziala ze na nastepnej wizycie zalozymy ;)
 
reklama
Do góry