reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja na szczęście nie mam kompleksów ale czasami wzrok ludzi mnie irytuje. Z mężem jestem 9.5 roku a dopiero w tamtym roku zaczęłam z nim normlanie na luzie o tym rozmawiać
Ważne że się dobrze ze sobą czujesz a skoro możesz normalnie ze swoim gadać to tez jest super. Udasz, kochasz i teraz malenstwo. Same pozytywy ❤️😊
 
Tsh mi wyszlo dziś w badaniach 3,90....nigdy tak wysokiego nie mialam :O zakres referencyjny wg tego co napisali, dla I trymestru to 1,01 do 2,32. Mam dzwonić do endokrynologa, czy czekać na wizytę u gina ww czwartek?

A masz numer do swojej ginekolog? Moze odpisze na smsa. :) moja odpisala jak jej wyslalam wynik badania
 
reklama
Ja tak mam na co dzien. Czasem sprzątam 10h dziennie, a budzę się w nocy i poprawiam bo mam wrażenie że coś źle posprzatalam...

Lepsza niz sanepid :D
Ale rozumiem Cie doskonale. Mam taką bratowa, 🙊 tam wszystko lśni zawsze. A jak sie konczy impreza i np. Ona by zasnela ze 'zmęczenia' to moj brat sprząta 😂 zeby nie wstac do bałaganu :D u nich to mam taki nawyk ze jak cos zjem albo wypije to ide umyc 😂
 
Do góry