reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Pierwsze slysze ze jest cos takiego jak hirsutyzm [emoji54] a epilepsja ustała ci od tak czy jednak masz jakies leczenie? Moj kolega ma i jak tylko przestanie brac leki to ma ataki po kilka razy w miesiacu ale u ciebie byly dosc czeste z tego co piszesz. Kurcze przykro mi strasznie [emoji21]
Ataki miałam bo wywoływały mi je leki. Teraz nie biorę nic i nie mam ataków 2 lata już. Głową mnie bolała ze waliłam z bolu głową w każdą ścianę która miałam pod ręką.

Hirsutyzm to jest coś takiego ze u kobiet są włoski w miejscach w których nie powinno być. Wywołuje je pcos lub nadmiar hormonów męskich. Ja ani pcos ani nadmiar hormonów męskich nie mam. Ale u mnie to może być genetycznie bo moja mama to ma od kad zaszła ze mną w ciążę a siostra ma tylko delikatniejszy niż ja.
 
reklama
Ja zaczelam 3 lata temu i tylko sobie bo mam paniczny lęk robic komus. Mam wrazenie ze nie bedzie mu sie podobac albo zazuci mi ze cos zle robie, skrytykuje itp

Ja sie tak baaaardzo dlugo balam. Robilam tylko sobie. Bratowej.. Mamie i tesciowej. A potem sprobowalam pracy tak zeby sie sprawdzic. No i pyklo. Polubilam klientki. Szczerze to teraz to mi tak brak ich historii.. Tych opowieści co u nich :)
Poszlam do pracy u kogoś zeby sie podszkolic i potem cos swojego. :)

Wydaje mi sie, ze juz w tym roku do pracy nie wrócę jak sie ta sytuacja z korona nie uspokoi...
 
Ataki miałam bo wywoływały mi je leki. Teraz nie biorę nic i nie mam ataków 2 lata już. Głową mnie bolała ze waliłam z bolu głową w każdą ścianę która miałam pod ręką.

Hirsutyzm to jest coś takiego ze u kobiet są włoski w miejscach w których nie powinno być. Wywołuje je pcos lub nadmiar hormonów męskich. Ja ani pcos ani nadmiar hormonów męskich nie mam. Ale u mnie to może być genetycznie bo moja mama to ma od kad zaszła ze mną w ciążę a siostra ma tylko delikatniejszy niż ja.
Mialam znajoma z tą chorobą. Poznałyśmy się w PZP. Miala straszne kompleksy i kłopoty z psychika z powodu nadmiernego owłosienia. Niestety kontakt nam się urwał.
 
Ataki miałam bo wywoływały mi je leki. Teraz nie biorę nic i nie mam ataków 2 lata już. Głową mnie bolała ze waliłam z bolu głową w każdą ścianę która miałam pod ręką.

Hirsutyzm to jest coś takiego ze u kobiet są włoski w miejscach w których nie powinno być. Wywołuje je pcos lub nadmiar hormonów męskich. Ja ani pcos ani nadmiar hormonów męskich nie mam. Ale u mnie to może być genetycznie bo moja mama to ma od kad zaszła ze mną w ciążę a siostra ma tylko delikatniejszy niż ja.
Dpbrze ze ataki padaczki przeszły bo są jednak bardzo niebezpieczne. I oby nie wystepowaly juz w ogole ❤
 
Ja sie tak baaaardzo dlugo balam. Robilam tylko sobie. Bratowej.. Mamie i tesciowej. A potem sprobowalam pracy tak zeby sie sprawdzic. No i pyklo. Polubilam klientki. Szczerze to teraz to mi tak brak ich historii.. Tych opowieści co u nich :)
Poszlam do pracy u kogoś zeby sie podszkolic i potem cos swojego. :)

Wydaje mi sie, ze juz w tym roku do pracy nie wrócę jak sie ta sytuacja z korona nie uspokoi...
Hmmm ja bym się wykończyła jakby mi baby pierdzieliły tyle czasu... Na sama myśl robi mi się slabo... 🙄😂
 
Mialam znajoma z tą chorobą. Poznałyśmy się w PZP. Miala straszne kompleksy i kłopoty z psychika z powodu nadmiernego owłosienia. Niestety kontakt nam się urwał.
Ja na szczęście nie mam kompleksów ale czasami wzrok ludzi mnie irytuje. Z mężem jestem 9.5 roku a dopiero w tamtym roku zaczęłam z nim normlanie na luzie o tym rozmawiać
 
Ja sie tak baaaardzo dlugo balam. Robilam tylko sobie. Bratowej.. Mamie i tesciowej. A potem sprobowalam pracy tak zeby sie sprawdzic. No i pyklo. Polubilam klientki. Szczerze to teraz to mi tak brak ich historii.. Tych opowieści co u nich :)
Poszlam do pracy u kogoś zeby sie podszkolic i potem cos swojego. :)

Wydaje mi sie, ze juz w tym roku do pracy nie wrócę jak sie ta sytuacja z korona nie uspokoi...
Ja raczej w swoim zawodze tu nie beee przez najblizszy czas pracowac przez język jako że nauczyciel to bede musiala zdawac specjalne egzaminy komisyjne...wiec paznokcie to taki plan b 😆😅 musze sie wziac w garsc i znowu za to zabrac
 
reklama
Ja raczej w swoim zawodze tu nie beee przez najblizszy czas pracowac przez język jako że nauczyciel to bede musiala zdawac specjalne egzaminy komisyjne...wiec paznokcie to taki plan b 😆😅 musze sie wziac w garsc i znowu za to zabrac

U mojej siostry jest koleżanka ktora chyba 15 - 20euro bierze :D polki chętnie chodzą do Polek :)
 
Do góry