reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Witaj 😊
Rozgosc się
Gratuluję i zycze spokojnej ciąży i błyskawicznego porodu 😊
Ja to już wterenaka bb haha :) ale dziękuję, postaram się udzielać na ile mi czas pozwoli ;)
Porody mam dosc szybkie, wiec obym do szpitala zdążyła, a spokojna ciąża się przyda, bo moja macica się szybko przygotowuje do porodu regularnymiregularnymi kilkugodzinnymi nawet co 3 minuty, fajnie by było jakby tym razem tak nie było :)

Czy któraś z Was sprawdzała kalendarz chiński na płeć- oczywiście w formie zabawy ? U mnie wychodzi 3 córcia, w sumie bym się cieszyła :)

Moja pierwsza wizyta 14.04 telefonicznie :o
 
reklama
Ja mam podpisane szmatki i kolorami przypasowane do konkretnej czynności np czerwona jest do mycia toalety, Zielona do szkieł a niebieska do mebli 😂
Kurcze Ragda czuje ze byśmy się dogadały moja bratnią duszo 😂😂😂😂
Ja na początku jak przyjechałam do austrii po maturze to zeby miec za co zyc sprzątalam na prywatkach 😆😆😆 to tez bzika na punkcie sprzatania mam ze musi byc na tip top. Na szczescie udalo mi sie szybko zostawic tą prace i dostac platny kurs niemieckiego 🥰 ale jednak zostalo mi to ze .usi byc wszystko perfekcyjne. Jak cos robie to na 100% 😅😅😅
 
Tsh mi wyszlo dziś w badaniach 3,90....nigdy tak wysokiego nie mialam :O zakres referencyjny wg tego co napisali, dla I trymestru to 1,01 do 2,32. Mam dzwonić do endokrynologa, czy czekać na wizytę u gina ww czwartek?
Ja przed chwilą miałam telewizyte z endokrynolog 😂😂😂 normalnie nie przyjmuje teraz. I pomimo,że TSH w normie to już kazała podnieść dawkę euthyroksu tyle,że ja w ogóle nie mam tarczycy. Jak masz jak to skontaktuj się z endokrynolog bo ginekolodzy nie zawsze do końca dobrze ogarniają te dawki lewków na tarczyce
 
Hej. Czytam was od kilku dni, ale średnio z pisaniem i nadrabianiem wszystkiego:)
Przedstawię się wiec:)
Jestem Agata mam 30 lat i uwaga to moja 6 dzidzia :)
Mam już 5 dzieci :) Alex lat prawie 12,Victor lat 10 I pol, Emil lat 6 i pol, Alicja lat prawie 5 I Amelka rok I 5 miesięcy.

Termin wypada mi na 8.12 :)

Od 2007 roku mieszkam w uk ;)

Wielodzietna rodzina z wyboru :)

Co do obecnej ciazy to właśnie dopadly mnie mdlosci, przeszkadzają mi zapachy.
Jestem słaba Ale daje radę:)

Pozdrawiam
Wow[emoji50][emoji50][emoji50] podziwiam. Skąd bierzesz chęci i siły?

Gratulacje i życzę spokojnej ciazy[emoji1768]
 
Ostatnia edycja:
Ja to już wterenaka bb haha :) ale dziękuję, postaram się udzielać na ile mi czas pozwoli ;)
Porody mam dosc szybkie, wiec obym do szpitala zdążyła, a spokojna ciąża się przyda, bo moja macica się szybko przygotowuje do porodu regularnymiregularnymi kilkugodzinnymi nawet co 3 minuty, fajnie by było jakby tym razem tak nie było :)

Czy któraś z Was sprawdzała kalendarz chiński na płeć- oczywiście w formie zabawy ? U mnie wychodzi 3 córcia, w sumie bym się cieszyła :)

Moja pierwsza wizyta 14.04 telefonicznie :o
U mnie wedlug chinskiego dziewczynka. Ale kielka osob stwierdilo ze z mojego przyrostu bety tez dziewczynka wychodzi bo niby jak jest duzy na poczatku to dziewczynka. Sama tez czuje ze kobietka. Ale co bedzie sie okaze 😁
 
Ja to już wterenaka bb haha :) ale dziękuję, postaram się udzielać na ile mi czas pozwoli ;)
Porody mam dosc szybkie, wiec obym do szpitala zdążyła, a spokojna ciąża się przyda, bo moja macica się szybko przygotowuje do porodu regularnymiregularnymi kilkugodzinnymi nawet co 3 minuty, fajnie by było jakby tym razem tak nie było :)

Czy któraś z Was sprawdzała kalendarz chiński na płeć- oczywiście w formie zabawy ? U mnie wychodzi 3 córcia, w sumie bym się cieszyła :)

Moja pierwsza wizyta 14.04 telefonicznie :o
Fajnie masz z tymi porodami. Ja się do tego w ogóle nie nadaje. Poprzedni trwał 14h, pękłam wszędzie gdzie się dało a nawet mialam pęknięcie pochwy. Lekarka mnie 45min szyła... Potem pol roku infekcji... Matko oby teraz poszło sprawniej

Mi wychodzi z tego kalendarza synek 😂
 
Oby i u mnie tak bylo. Ja ważyłam przy porodzie 71 kg, po 2 mscach 61 a jak zaczelam brac leki to teraz mam 88... I ni uja nie umiem z wagi zejść...
Jak ja Cię rozumiem, co prawda przytyłam w innych okolicznościach ale z 65 nagle zrobiło się tez 88, bylo i ponad 90 ale ziemię gryzlam, żeby chociaż kilka kg zjechało, ja przytyłam kiedy moja tarczyca postanowiła pokazać mi fuck you, z osoby mega aktywnej fizycznie, potrafiłam przespać pół doby, nawet na studiach podczas okienek potrafiłam położyć się na dwóch krzeselkach i kimać :D Kiedy w końcu ogarnęłam hormony, i zaczęłam widzieć światełko w tunelu to zaszłam w ciążę, nie spodziewałam, że uda sie tak szybko, ale mega się cieszę o zbijaniu kilogramów będę już myślała później :D
 
reklama
Fajnie masz z tymi porodami. Ja się do tego w ogóle nie nadaje. Poprzedni trwał 14h, pękłam wszędzie gdzie się dało a nawet mialam pęknięcie pochwy. Lekarka mnie 45min szyła... Potem pol roku infekcji... Matko oby teraz poszło sprawniej

Mi wychodzi z tego kalendarza synek 😂
Kobieto nie strasz. Mam paniczny lęk porodu. Ale najbardziej obawiam sie cc. Mam ze wskazaniem niby ale bede robic wszystko zeby naturalnie rodzic. Podobno szybciej sie do siebie dochodzi
 
Do góry