reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja na szczęście nie mam kompleksów ale czasami wzrok ludzi mnie irytuje. Z mężem jestem 9.5 roku a dopiero w tamtym roku zaczęłam z nim normlanie na luzie o tym rozmawiać
Ważne że się dobrze ze sobą czujesz a skoro możesz normalnie ze swoim gadać to tez jest super. Udasz, kochasz i teraz malenstwo. Same pozytywy ❤️😊
 
Tsh mi wyszlo dziś w badaniach 3,90....nigdy tak wysokiego nie mialam :O zakres referencyjny wg tego co napisali, dla I trymestru to 1,01 do 2,32. Mam dzwonić do endokrynologa, czy czekać na wizytę u gina ww czwartek?

A masz numer do swojej ginekolog? Moze odpisze na smsa. :) moja odpisala jak jej wyslalam wynik badania
 
reklama
Ja tak mam na co dzien. Czasem sprzątam 10h dziennie, a budzę się w nocy i poprawiam bo mam wrażenie że coś źle posprzatalam...

Lepsza niz sanepid :D
Ale rozumiem Cie doskonale. Mam taką bratowa, 🙊 tam wszystko lśni zawsze. A jak sie konczy impreza i np. Ona by zasnela ze 'zmęczenia' to moj brat sprząta 😂 zeby nie wstac do bałaganu :D u nich to mam taki nawyk ze jak cos zjem albo wypije to ide umyc 😂
 
Do góry