reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od ginekologa... Jest pęcherzyk ale pusty, bez zarodka i bez ciałka... Teoretycznie to 7 tydz, więc coś powinno już być. Kolejna wizyta za 2 tyg... Echh
Trzymam kciuki żeby na kolejnej wizycie okazało się, że jest wszystko ok i serduszko pięknie bije
 
reklama
Ale nie powiedział który tydzień z USG? A jaka wielkość pęcherzyka?

Może jeszcze nie wszystko stracone mi z OM wychodzi 11 tc ale mam młodsza ciąże i dzisiaj 5+5
U gin byłam 31.03 i pęcherzyk miał 4mm kolejna wizyta 20.04
Sama już nie wiem... Zastanawiam się czy mogłam zajsc w ciążę w 29 dc przy cyklach 35dni... Bo wtedy doszło do zbliżenia i może faktycznie ciąża jest mega mala.
Szczerze mówiąc nie staraliśmy się o dziecko i ja bylam pewna ze mam niepłodne i zaraz będzie okres...
Odnośnie wielkości pęcherzyka to nie powiedział jakiej jest wielkości.
 
Sama już nie wiem... Zastanawiam się czy mogłam zajsc w ciążę w 29 dc przy cyklach 35dni... Bo wtedy doszło do zbliżenia i może faktycznie ciąża jest mega mala.
Szczerze mówiąc nie staraliśmy się o dziecko i ja bylam pewna ze mam niepłodne i zaraz będzie okres...
Odnośnie wielkości pęcherzyka to nie powiedział jakiej jest wielkości.
Kurcze to nawet nie wiem co ci doradzić. Teoretycznie owulacja zawsze mogła się przesunąć i przez przesunięcie owu momentalnie miesiączka wystąpiła by później.

Póki co nie myśl negatywnie wiem że to trudne. Pójdziesz za 2 tygodnie i wszystko będzie jasne. Ciąża pewnie młodsza i dlatego nic nie było prócz pęcherzyka.

Oczekujemy razem na wizytę. I napewno usłyszymy [emoji3590]
 
Kurcze to nawet nie wiem co ci doradzić. Teoretycznie owulacja zawsze mogła się przesunąć i przez przesunięcie owu momentalnie miesiączka wystąpiła by później.

Póki co nie myśl negatywnie wiem że to trudne. Pójdziesz za 2 tygodnie i wszystko będzie jasne. Ciąża pewnie młodsza i dlatego nic nie było prócz pęcherzyka.

Oczekujemy razem na wizytę. I napewno usłyszymy [emoji3590]
Wiesz powiem Ci ze ja już bez emocji do tego podchodzę bo przez moje poronienia i perypetie jestem już z nich wypruta. Będzie co ma być a natura zrobi to co najlepsze dla dzidzi i mamy.
 
reklama
Ish czesto sie zdarza opozniona owulacja wiec calkiem moziwe ze zaszlas pozniej w ciaze : )

Ja mam juz dwojke dzieci ale tez bym chciala blizniaki haha. Chyba walnieta jestem calkiem :D
Czemu walnięta? Ja też bym chciała bliźniaków. Jestem po przejściach i będę się cieszyć z jednego ale jak by tak bliźniaki kiedyś się trafiły to będę wniebowzięta [emoji3059][emoji3059]

Mojej siostrze z bliźniakami się udało za 3 razem ale jedno było poza macica i w 12tc było usuwane a dziewczynka w lipcu skończy roczek[emoji3590]
 
Do góry