reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wtedy, wedlug kalkulatora powinien byc 6+2. Wczoraj na wizycie ginekolog powiedziala ze widzi endometrium ale za wczesnie na pecherzyk, zrobila mi jeszcze test dla pewności i byly 2 kreski :)

Kurczę 6+2 i nie było jeszcze widać nic ? :( ja myślałam ze w czwartek zobaczę już ziarenko a właśnie będę mieć według aplikacji 6+2
 
Dziewczyny, wtedy bedzie 6+2, teraz apka pokazuje 5tc (4+6) :)

Ish ja mam core 6 lat skonczyla 25 grudnia :) fajna sprawa dziewczynka :) ale co by nie bylo najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) a u Ciebie podoba mi sie Twoje podejscie, bez zalamki i to jest dobre!
 
Jestem załamana ;( przyszły wyniki krwi powiedzcie mi czy czymś się różni beta wolna od bety zwykle ? I promocje ml/l a ul/l ? Miałam tydzień temu 196 ml/l a dzisiaj mialam wolna betę i mam 15 ul/l ;( jestem załamana 😭
 
Dziewczyny, wtedy bedzie 6+2, teraz apka pokazuje 5tc (4+6) :)

Ish ja mam core 6 lat skonczyla 25 grudnia :) fajna sprawa dziewczynka :) ale co by nie bylo najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) a u Ciebie podoba mi sie Twoje podejscie, bez zalamki i to jest dobre!
A to faktycznie mogło jeszcze nie być nic widać. W dużej mierze zależy od sprzętu usg. 6+2 to już rozpoczęty 7tc to powinien być już pęcherzyk ewentualnie z zarodkiem i możliwość zobaczenia już pulsowania serduszka czego Ci życzę abyś ujrzala[emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Hej, kochane dziewczyny, ostatnia miesiączka 28 marca, od 5dc brałam clostylbegyt 5x po jeden tabletce 50, a od 10 dc biorę luteinę 150, kupiłam testy owulacyjne i czy to możliwe że 15 dc owulacji nie było a od 16 dc do dzisiejszego czyli do 19 dc pokazuje mi owulacje ?? Na usg byłam w 8 dc i były 3 pęcherzyki ale jeszcze małe bo miały 12. Czy jest jakaś szansa na grudniowego dzieciaczka. ;
 
Do góry