reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Super! 😀 Też obserwuję na testach czy krecha ciemnieje!
Betę robiłam wczoraj po raz pierwszy, ale mam w planach zrobić jeszcze jutro i w piątek, zobaczę jak to wyjdzie 🙂

Powtorzylam test. U gory 4 dni przed miesiaczka i dzien po zrobionej becie a na dole z dzis w dzien przypuszczalnej miesiaczki. Czyli beta chyba jednak urosla przez te 5 dni? Krecha mocna bardzo jest 😉😊 moze to hcg 18.7 jednak da mi zdrową kruszynke ❤
 
reklama
Tez właśnie myslalam kupić jakas książkę o dzidzi czyli polecasz ?
16.04 o 9:45 mam pierwszą wizytę u ginki - 3majcie kciuki :)

Ps macie już jakieś poradniki ciążowe? Ja wczoraj wysłałam męża po Murkoff "W oczekiwaniu na dziecko" i z tego co już zaczęłam czytać jest b. fajny i baaaardzo obszerny.

Ja chce kupic mamy dla mam :) bardzo polecane sa dwa poradniki tom 1 ciaza i tom 2 macierzyństwo :) ale czekam na serduszko :)
 
Ja chce kupic mamy dla mam :) bardzo polecane sa dwa poradniki tom 1 ciaza i tom 2 macierzyństwo :) ale czekam na serduszko :)

Tak ja tez najpierw muszę zobaczyć zarodek i będę w tedy szaleć z zakupami ;p bo chce książkę i tabliczki w ciąży do zdjęć i poduchę do spania dla ciężarnych ale to wszystko jak zobaczę bąbelka ❤️
 
Tak ja tez najpierw muszę zobaczyć zarodek i będę w tedy szaleć z zakupami ;p bo chce książkę i tabliczki w ciąży do zdjęć i poduchę do spania dla ciężarnych ale to wszystko jak zobaczę bąbelka ❤
Ja tak samo mam :D nie chce wariować
Ale ubranek mam w nadmiarze zostawionych po moich siostrzencach 🙊
 
reklama
Cześć dziewczyny :) chciałam do Was dołączyć :) Wg aplikacji preglife jestem w 5+4 tc, OM miałam 28.02, testowałam 30.03 i odrazu pojawiły się dwie wyraźne kreski :) Betę robiłam 3.04 i było 4363, Beta z dzisiaj 11850,4 więc mam nadzieję, że to dobry przyrost :) Wizytę mam 16.04. Jestem mamą dwóch córek ('12 i '15), mam też za sobą ciąże biochemiczną i ciąże z pustym jajem płodowym. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok, bo szczerze mówiąc nie była to planowana ciąża :) z witamin biorę Pregna plus, i żelazo z kwasem foliowym ze względu na anemię. Pozdrawiam wszystkie przyszłe grudniowe mamy :)
Witaj :) beta bardzo ładna :)
 
Do góry