reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam skierowanie do alergologa ale przez wirusa nie poszlam.. I dostalam tylko od rodzinnego lekarza psikacz do nosa ktory mi mega pomaga. Ale przestalam go brac jak tylko sie dowiedzialam o ciazy bo w ulotce pisze o konsultacji z lekarzem..
Zapomnialam na wizycie o to zapytac :/ ale juz nie mogę wytrzymać bo caly czas mnie kreci w nosie :/ dzwonilam do mojej lekarki ale nie odebrala. Moze oddzwoni i zapytam czy moge to dalej stosowac czy nie. Bo ducha zaraz wyzione 🙊😂
Ja chcialam tez isc do alergologa ale dali mi jedynie na testy skórne i z krwi na pokarmy...nie dostalam niestety na pyłki czy zwierzeta...ale tez planuje po wirusie sie przejsc po to.. 😊 niestety lekarke mialam taką co wystawienie jakiegokolwiek skierowania to dla niej chyba jakieś męki. Nawet na krew jak chce bo musze raz na 3/6 msc kontrolowac poziom potasu to miala wielki problem...Wiosna idzie...pełno dziadzostwa lata w powietrzu i kreci w noskach 🤣🤣🤣
 
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od ginekologa... Jest pęcherzyk ale pusty, bez zarodka i bez ciałka... Teoretycznie to 7 tydz, więc coś powinno już być. Kolejna wizyta za 2 tyg... Echh

Hmmm ale cos mówił gin więcej ? Trzeba czekać czy może ciaza młodsza po prostu niż 7 tyg ?
 
Witam sie i ja :) po 7 latach, nareszcie zobaczylam na tescie dwie kreski. Ciaza jest jeszcze wczesnia, na wczorajszej wizycie jeszcze nie bylo widac pecherzyka, ale ciaza jest (podobno). Przyblizony termin na 10.12 :) mam juz coreczke- grudnioweczke :) z 25.12 :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamy :)

Gratulacje kochana !!! Witaj w grudniowych mamach ;)
 
reklama
Do góry