reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Troche mnie uspokoilas. Teraz wszystko bede ciagle obserwowac.

Tez tak mam ze ciagle obserwuje wczoraj leżałam wieczorem i tak mokro poczułam aż musiałam pobiec do kibelka bo się bałam ze krew a to sluz 🤷🏼‍♀️ człowiek panikuje póki nie zobaczy tego zarodka już na usg.
 
A masz jakieś objawy?

Ja jadynie co to często chodzę siku i parę dni pobolewało mnie pod brzusze. Poza tym wszystko jest w porządku[emoji4]
Objawy mam takie, że wieczorami albo jak leżę ciągnie Mnie w okolicy macicy, promieniując do pachwin. Piaty dzień brak okresu. Bole kręgosłupa jak na okres biegam do toalety bo wydaje mi się, że @. A dzisiaj rano troszkę takiego brunatnego śluzu ledwo widocznego było. Na razie nie ma. Piersi bolą po bokach. I tak to u Mnie wygląda 🤔
 
A masz jakieś objawy?

Ja jadynie co to często chodzę siku i parę dni pobolewało mnie pod brzusze. Poza tym wszystko jest w porządku[emoji4]

podbrzusze mnie boli, spać mi sie strasznie chce i mega szybko się męczę. Mieszkam na piętrze i jak tak teraz gonie ogródek - góra - ogródek to mam takie kołatanie serca ;/ a raczej nie mam zlej kondychy
 
Objawy mam takie, że wieczorami albo jak leżę ciągnie Mnie w okolicy macicy, promieniując do pachwin. Piaty dzień brak okresu. Bole kręgosłupa jak na okres biegam do toalety bo wydaje mi się, że @. A dzisiaj rano troszkę takiego brunatnego śluzu ledwo widocznego było. Na razie nie ma. Piersi bolą po bokach. I tak to u Mnie wygląda 🤔

tez mnie zaczynały boleć po bokach piersi :) teraz już całe bardziej
 
Objawy mam takie, że wieczorami albo jak leżę ciągnie Mnie w okolicy macicy, promieniując do pachwin. Piaty dzień brak okresu. Bole kręgosłupa jak na okres biegam do toalety bo wydaje mi się, że @. A dzisiaj rano troszkę takiego brunatnego śluzu ledwo widocznego było. Na razie nie ma. Piersi bolą po bokach. I tak to u Mnie wygląda [emoji848]
Hmm a bierzesz na wszelki wypadek luteine/duphaston? To jest Twoja pierwsza ciąża?

Mnie na szczęście piersi nie bolą wogule. Ale za nim zrobiłam test i poszłam do lekarza to "szczypały" mnie raz jedna raz druga.
 
podbrzusze mnie boli, spać mi sie strasznie chce i mega szybko się męczę. Mieszkam na piętrze i jak tak teraz gonie ogródek - góra - ogródek to mam takie kołatanie serca ;/ a raczej nie mam zlej kondychy
Oby szybko przeszło. Mnie jak pobolewa podbrzusze to zle myśli krążą po głowie mimo że wiem że podbrzusze może boleć w 1 trymestrze ciąży.
 
Oby szybko przeszło. Mnie jak pobolewa podbrzusze to zle myśli krążą po głowie mimo że wiem że podbrzusze może boleć w 1 trymestrze ciąży.
Gratuluję wszystkim zaciazonym i trzymie mocno kciuki :)

U mnie też czasem są pobolewania w podbrzuszu, piersi tkliwe i poza tym jest git :) mnie bardziej meczy bezsenność. Musialam odstawić swoje leki i mecze sie niemiłosiernie. Chodzę spać 4-5 a po 7 już się budzę i wykończona tym jestem. Na wizycie dopytam czy mogę yk czymś zastąpić żeby nie paść na twarz...
 
Gratuluję wszystkim zaciazonym i trzymie mocno kciuki :)

U mnie też czasem są pobolewania w podbrzuszu, piersi tkliwe i poza tym jest git :) mnie bardziej meczy bezsenność. Musialam odstawić swoje leki i mecze sie niemiłosiernie. Chodzę spać 4-5 a po 7 już się budzę i wykończona tym jestem. Na wizycie dopytam czy mogę yk czymś zastąpić żeby nie paść na twarz...
Dziękuję kochana. Każda z nas za siebie i za każdą z nas też trzyma kciuki [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny pojawiło sie u mnie trochę brązowego sluzu :( wystraszylam sie i polecialam po test ciazowy, zeby sprawdzic czy kreska bedzie ciemniejsza niż jak robilam ostatnio i co prawda zrobiłam przed chwila, ale test jest pusty :( ciąża biochemiczna?
 
Do góry