reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć Dziewczyny. Chciałabym bardzo nieśmiało się przyłączyć. Nie robiłam jeszcze testu. Od dwóch lat staramy się po cichu o Bąbelka. Nie wychodzi. Zmniejszona ruchliwość plemników. Ogólnie mam 28-30 dniowe cykle, ale już 34 dc. @ brak, a tu od trzech dni bole macicy, w szczególności wieczorami i gdy leżę, takie ciągnięcie, promieniujące do pachwin. Czasem kłucie z prawej lub lewej strony podbrzuszu. Czasem bole kręgosłupa jak na @, lecę do toalety A tam nic. Czy, któraś z Was miała podobne objawy? Nie chce sobie robic nadziei i lecieć po test. Biorąc pod uwagę sytuację. Pozdrawiam Was Kobietki 😘
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Chciałabym bardzo nieśmiało się przyłączyć. Nie robiłam jeszcze testu. Od dwóch lat staramy się po cichu o Bąbelka. Nie wychodzi. Zmniejszona ruchliwość plemników. Ogólnie mam 28-30 dniowe cykle, ale już 34 dc. @ brak, a tu od trzech dni bole macicy, w szczególności wieczorami i gdy leżę, takie ciągnięcie, promieniujące do pachwin. Czasem kłucie z prawej lub lewej strony podbrzuszu. Czasem bole kręgosłupa jak na @, lecę do toalety A tam nic. Czy, któraś z Was miała podobne objawy? Nie chce sobie robic nadziei i lecieć po test. Biorąc pod uwagę sytuację. Pozdrawiam Was Kobietki 😘
Ja mam cykle 28 dniowe i pierwszy pozytywny test wyszedl mi w 25 dniu cyklu. Dzisiaj mam 31dzien cyklu. Ja w sumie bezobjawowo. Zrobiłam test, bo temperatura w 11dpo byla nadal 37 stopni, a zazwyczaj spadala juz. No i wyszedł mój pierwszy w zyciu bladzioch w postaci kreski 😍 a tak to teraz doszedl bol piersi i placzliwosc. Nie mialam też plamienia implatacyjnego, ktorego tak bardzo wyczekiwalam
 
Hej ja już po wizycie, jest elegancki zarodek 5tyd1dz, miałam troche stres, że będzie krzywo patrzył, że ledwo dwie kreski zobaczyłam i już lecę na wizyte, ale lekarz okazał się bardzo sympatyczny i stwierdził, że sam też by tak szybko poszedł, szczególnie w obecnej sytuacji :D kartę ciąży założy za dwa tygodnie i komplet badań dostanę, teraz mam odpoczywać,relaksowac się i pozwolić dziecku bez stresu się rozwijać :)
 
Hej ja już po wizycie, jest elegancki zarodek 5tyd1dz, miałam troche stres, że będzie krzywo patrzył, że ledwo dwie kreski zobaczyłam i już lecę na wizyte, ale lekarz okazał się bardzo sympatyczny i stwierdził, że sam też by tak szybko poszedł, szczególnie w obecnej sytuacji :D kartę ciąży założy za dwa tygodnie i komplet badań dostanę, teraz mam odpoczywać,relaksowac się i pozwolić dziecku bez stresu się rozwijać :)
Gratulacje 😍
Ja jeszcze testu nie robię, poczekam do poniedziałku. Może @ nie nadejdzie 🙂
 
Cześć Dziewczyny. Chciałabym bardzo nieśmiało się przyłączyć. Nie robiłam jeszcze testu. Od dwóch lat staramy się po cichu o Bąbelka. Nie wychodzi. Zmniejszona ruchliwość plemników. Ogólnie mam 28-30 dniowe cykle, ale już 34 dc. @ brak, a tu od trzech dni bole macicy, w szczególności wieczorami i gdy leżę, takie ciągnięcie, promieniujące do pachwin. Czasem kłucie z prawej lub lewej strony podbrzuszu. Czasem bole kręgosłupa jak na @, lecę do toalety A tam nic. Czy, któraś z Was miała podobne objawy? Nie chce sobie robic nadziei i lecieć po test. Biorąc pod uwagę sytuację. Pozdrawiam Was Kobietki 😘

Ja tak mialam. Caly czas mnie dol brzucha ciągnął. Kłuło mnie na zmianę. Częściej z prawej strony. Okazalo sie ze mialam owulacje z prawego i zagnieździło sie tez bardziej pp prawej. Także szanse masz duża. Zwlaszcza jak sie okres spoznia. Juz na pewno test wyjdzie :* a jak masz takie cykle to na pewno jak juz jest to bedzie pęcherzyk :) ja bylam w 34dc u lekarza i juz byl. A cykle roznie ale srednio 30-36 :)

Takze śmigaj po test :)
 
Cześć Dziewczyny. Chciałabym bardzo nieśmiało się przyłączyć. Nie robiłam jeszcze testu. Od dwóch lat staramy się po cichu o Bąbelka. Nie wychodzi. Zmniejszona ruchliwość plemników. Ogólnie mam 28-30 dniowe cykle, ale już 34 dc. @ brak, a tu od trzech dni bole macicy, w szczególności wieczorami i gdy leżę, takie ciągnięcie, promieniujące do pachwin. Czasem kłucie z prawej lub lewej strony podbrzuszu. Czasem bole kręgosłupa jak na @, lecę do toalety A tam nic. Czy, któraś z Was miała podobne objawy? Nie chce sobie robic nadziei i lecieć po test. Biorąc pod uwagę sytuację. Pozdrawiam Was Kobietki 😘

Pewnie ja również tak miała i do tej pory mnie ciągnie kłuje a od testu minol już tydzień równo tydzień temu się dowiedziałam Boziu jak to leci. Wyślij męża po test i chwal się nam tutaj ✊🏻🥰
 
Hej ja już po wizycie, jest elegancki zarodek 5tyd1dz, miałam troche stres, że będzie krzywo patrzył, że ledwo dwie kreski zobaczyłam i już lecę na wizyte, ale lekarz okazał się bardzo sympatyczny i stwierdził, że sam też by tak szybko poszedł, szczególnie w obecnej sytuacji :D kartę ciąży założy za dwa tygodnie i komplet badań dostanę, teraz mam odpoczywać,relaksowac się i pozwolić dziecku bez stresu się rozwijać :)

Hmmm za dwa tyg kartkę ? Czyli zarodek już widać z żółtkiem czy na razie sam pęcherzyk ?
 
reklama
Do góry