reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Troche mnie uspokoilas. Teraz wszystko bede ciagle obserwowac.

Tez tak mam ze ciagle obserwuje wczoraj leżałam wieczorem i tak mokro poczułam aż musiałam pobiec do kibelka bo się bałam ze krew a to sluz 🤷🏼‍♀️ człowiek panikuje póki nie zobaczy tego zarodka już na usg.
 
A masz jakieś objawy?

Ja jadynie co to często chodzę siku i parę dni pobolewało mnie pod brzusze. Poza tym wszystko jest w porządku[emoji4]
Objawy mam takie, że wieczorami albo jak leżę ciągnie Mnie w okolicy macicy, promieniując do pachwin. Piaty dzień brak okresu. Bole kręgosłupa jak na okres biegam do toalety bo wydaje mi się, że @. A dzisiaj rano troszkę takiego brunatnego śluzu ledwo widocznego było. Na razie nie ma. Piersi bolą po bokach. I tak to u Mnie wygląda 🤔
 
A masz jakieś objawy?

Ja jadynie co to często chodzę siku i parę dni pobolewało mnie pod brzusze. Poza tym wszystko jest w porządku[emoji4]

podbrzusze mnie boli, spać mi sie strasznie chce i mega szybko się męczę. Mieszkam na piętrze i jak tak teraz gonie ogródek - góra - ogródek to mam takie kołatanie serca ;/ a raczej nie mam zlej kondychy
 
Objawy mam takie, że wieczorami albo jak leżę ciągnie Mnie w okolicy macicy, promieniując do pachwin. Piaty dzień brak okresu. Bole kręgosłupa jak na okres biegam do toalety bo wydaje mi się, że @. A dzisiaj rano troszkę takiego brunatnego śluzu ledwo widocznego było. Na razie nie ma. Piersi bolą po bokach. I tak to u Mnie wygląda 🤔

tez mnie zaczynały boleć po bokach piersi :) teraz już całe bardziej
 
Objawy mam takie, że wieczorami albo jak leżę ciągnie Mnie w okolicy macicy, promieniując do pachwin. Piaty dzień brak okresu. Bole kręgosłupa jak na okres biegam do toalety bo wydaje mi się, że @. A dzisiaj rano troszkę takiego brunatnego śluzu ledwo widocznego było. Na razie nie ma. Piersi bolą po bokach. I tak to u Mnie wygląda [emoji848]
Hmm a bierzesz na wszelki wypadek luteine/duphaston? To jest Twoja pierwsza ciąża?

Mnie na szczęście piersi nie bolą wogule. Ale za nim zrobiłam test i poszłam do lekarza to "szczypały" mnie raz jedna raz druga.
 
podbrzusze mnie boli, spać mi sie strasznie chce i mega szybko się męczę. Mieszkam na piętrze i jak tak teraz gonie ogródek - góra - ogródek to mam takie kołatanie serca ;/ a raczej nie mam zlej kondychy
Oby szybko przeszło. Mnie jak pobolewa podbrzusze to zle myśli krążą po głowie mimo że wiem że podbrzusze może boleć w 1 trymestrze ciąży.
 
Oby szybko przeszło. Mnie jak pobolewa podbrzusze to zle myśli krążą po głowie mimo że wiem że podbrzusze może boleć w 1 trymestrze ciąży.
Gratuluję wszystkim zaciazonym i trzymie mocno kciuki :)

U mnie też czasem są pobolewania w podbrzuszu, piersi tkliwe i poza tym jest git :) mnie bardziej meczy bezsenność. Musialam odstawić swoje leki i mecze sie niemiłosiernie. Chodzę spać 4-5 a po 7 już się budzę i wykończona tym jestem. Na wizycie dopytam czy mogę yk czymś zastąpić żeby nie paść na twarz...
 
Gratuluję wszystkim zaciazonym i trzymie mocno kciuki :)

U mnie też czasem są pobolewania w podbrzuszu, piersi tkliwe i poza tym jest git :) mnie bardziej meczy bezsenność. Musialam odstawić swoje leki i mecze sie niemiłosiernie. Chodzę spać 4-5 a po 7 już się budzę i wykończona tym jestem. Na wizycie dopytam czy mogę yk czymś zastąpić żeby nie paść na twarz...
Dziękuję kochana. Każda z nas za siebie i za każdą z nas też trzyma kciuki [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny pojawiło sie u mnie trochę brązowego sluzu :( wystraszylam sie i polecialam po test ciazowy, zeby sprawdzic czy kreska bedzie ciemniejsza niż jak robilam ostatnio i co prawda zrobiłam przed chwila, ale test jest pusty :( ciąża biochemiczna?
 
Do góry