reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mnie dziś od rana boli kręgosłup jak na @, rano mi się wydawało, że ciut brunatnego śluzu było, ale już nie ma nic. Czekam z testem do poniedziałku. Jestem w pracy, dziś i jutro 12h bo pracuje w szpitalu, Mąż też w pracy do pon. W poniedziałek będzie równo tydzień opóźnienia. Jak nie dotrze do tej pory @ to robię test i pierwsze co to się chwalę 😁 A jak u Was z bólami jak na okres i kręgosłupa? Były?
 
reklama
Mnie dziś od rana boli kręgosłup jak na @, rano mi się wydawało, że ciut brunatnego śluzu było, ale już nie ma nic. Czekam z testem do poniedziałku. Jestem w pracy, dziś i jutro 12h bo pracuje w szpitalu, Mąż też w pracy do pon. W poniedziałek będzie równo tydzień opóźnienia. Jak nie dotrze do tej pory @ to robię test i pierwsze co to się chwalę 😁 A jak u Was z bólami jak na okres i kręgosłupa? Były?

Oj były. Bole to byly takie ze bylam pewna ze jak skoncze robić klientce paznokcie to zaraz cala sie zaleje krwia. :D ale nie przyszedł :) nastepnego dnia juz test wyszedł
 
Oj były. Bole to byly takie ze bylam pewna ze jak skoncze robić klientce paznokcie to zaraz cala sie zaleje krwia. :D ale nie przyszedł :) nastepnego dnia juz test wyszedł
Ooo. Dziękuję. Bo już myślałam, ze to tylko dotknąć, a piersi dalej bolą. Jakieś takie mdłości mam co kilka godzin jak cos zjem, ale może sobie wkrecam bo to za wcześnie by chyba było 😁
 
Cześć Dziewczyny. Chciałabym bardzo nieśmiało się przyłączyć. Nie robiłam jeszcze testu. Od dwóch lat staramy się po cichu o Bąbelka. Nie wychodzi. Zmniejszona ruchliwość plemników. Ogólnie mam 28-30 dniowe cykle, ale już 34 dc. @ brak, a tu od trzech dni bole macicy, w szczególności wieczorami i gdy leżę, takie ciągnięcie, promieniujące do pachwin. Czasem kłucie z prawej lub lewej strony podbrzuszu. Czasem bole kręgosłupa jak na @, lecę do toalety A tam nic. Czy, któraś z Was miała podobne objawy? Nie chce sobie robic nadziei i lecieć po test. Biorąc pod uwagę sytuację. Pozdrawiam Was Kobietki [emoji8]
Witamy[emoji4] jak ja to mówię pokie miesiączki nie ma jest szansa.

Opowiem Ci swój przypadek 24.01 ostatnia miesiączka trwała 3 dni. W lutym miesiączka nie przyszła (nie miałam żadnych objawów) tydzień po terminie miesiączki wzięłam luteine(progesteron na wywołanie miesiączki) w dawce 3x1 przez 7 dni. W trakcie zażywania luteiny okres nie przyszedł odczekałam 10 dni i nie było miesiączki. Zrobiłam test ciążowy o czułości 10 i 25 wyszły oba negatywne. Odczekałam parę dni i zrobiłam znowu test wyszedł z bardzo blada kreska po 3 dniach powtórzyłam test ciążowy i wyszedł bardziej wyraźny po 4 dniach znowu powtórzyłam test tym razem 2 różne i jeden wyszedł z kreska dalej blada a drugi biały mimo tej samej czułości. Pomyślałam że testy mnie w balona robią i pokazują fałszywie dodatni wynik. Żaden gin w mieście (mieszkam w DE) nie chciał mnie przyjąć. W końcu przypomniałam sobie ze byłam u gin w tamtym roku w czerwcu u polaka 60km od mojego miejsca zamieszkania i przyjął mnie z dnia na dzień. Pojechałam i okazało się że pęcherzyk ciążowy 4mm okolice 5tc kolejna wizyta 20.04 no i lekarz powiedział 2 opcje albo miałam mieć tak długi cykl i owu była bardzo bardzo późno albo mimo braku miesiączki owulacja była (ja jej nie odczuwam) i zaszłam.

Dodam że mieliśmy przerwę w staraniach ponieważ w sierpniu 2019r poronilam 4 ciąże. Obecnie jestem w 5[emoji1768][emoji4]
 
Hej ja już po wizycie, jest elegancki zarodek 5tyd1dz, miałam troche stres, że będzie krzywo patrzył, że ledwo dwie kreski zobaczyłam i już lecę na wizyte, ale lekarz okazał się bardzo sympatyczny i stwierdził, że sam też by tak szybko poszedł, szczególnie w obecnej sytuacji :D kartę ciąży założy za dwa tygodnie i komplet badań dostanę, teraz mam odpoczywać,relaksowac się i pozwolić dziecku bez stresu się rozwijać :)
Kochana gratulacje[emoji1768]teraz oczekujemy z Tobą na serduszko fasolki[emoji3590][emoji3590]
 
Ooo. Dziękuję. Bo już myślałam, ze to tylko dotknąć, a piersi dalej bolą. Jakieś takie mdłości mam co kilka godzin jak cos zjem, ale może sobie wkrecam bo to za wcześnie by chyba było 😁

Częściowo na pewno sobie wkręcamy :D aleee duzo w tym wszystkim jest prawdy. Ja jakoś tak inaczej sie czulam.. Te bole takie dziwne byly. W dodatku cera byla tragiczna, ciagle było mi zimno :) wieeec smialo rob ten test :D
 
reklama
Częściowo na pewno sobie wkręcamy :D aleee duzo w tym wszystkim jest prawdy. Ja jakoś tak inaczej sie czulam.. Te bole takie dziwne byly. W dodatku cera byla tragiczna, ciagle było mi zimno :) wieeec smialo rob ten test :D
A masz jakieś objawy?

Ja jadynie co to często chodzę siku i parę dni pobolewało mnie pod brzusze. Poza tym wszystko jest w porządku[emoji4]
 
Do góry